Esindusmeeskond lõpetas hooaja

Esindusmeeskond lõpetas õppimise tähe all kulgenud hooaja kindla võiduga, harrastajate jaoks terendab aga suur finaal.

Hooaja viimases mängus võõrustas esindusmeeskond Mai kunstmurul Saku Sportingu duublit. Richard Kiviselg tegi 13. minutil otsa lahti, skoorisid ka Jass Harjaks (41. minut), Joonas Einfeldt (46. minut), Handro Krünberk (75. minut) ja Ken Vassilenko (76. minut) – lõpetasime kindla 5:0 võiduga, nullimängu puurisuul tegi duublist appi kutsutud Jüri Iljin.

Noore meeskonna esimene hooaeg meeste seas lõppes liigas 6. kohaga, 20 mängust teeniti 29 punkti. Võrdselt suudeti mängida absoluutselt kõigiga, aga nii mõnigi väärt tulemus libises näppude vahelt või jäi vormistamata – ehk oli mõnes olukorras puudu kogemusest, mida nüüd on selle võrra rohkem. Keskmiselt külastas meie kodumänge 60 pealtvaatajat, mis oli selgelt liiga parim näitaja. Aitäh, aitäh, aitäh toetuse eest!

Meeskonna parimana liigas 14 väravat löönud Richard Kiviselg: “Hooaja viimase mängu ülesanne oli kõigile teada. Tulemusena pandigi lõpuvile kõlades igati eeskujulik punkt möödunud hooajale. Pikemas pildis meenutades võib pigem rahule jääda – hoolimata sellest, et nii mõnigi hooaja eel püstitatud eesmärk jäi täitmata, siis kõike läbi realistliku võtme vaadates saab pigem väita, et esindusmeeskonnale uus peale tulnud veri kohanes meeste jalgpalliga võrdlemisi hästi. Vundament, mille peale saab järgmisel hooajal kindlameelselt toetuda, on valmis valatud.”

Suured lahingud jätkuvad U15 I võistkonna jaoks, kes alistas kodus oma liiga liidri Tallinna Kalevi 1:0. Hooaja lõpuni jääb kaks vooru, järgmisel nädalal kohtutakse otsese konkurendi FC Tallinna ja Maardu Sparta ÜM-iga. U15 II võistkond jätkas hooaega 4:0 võiduga FC Flora üle ja võib oma liigas veel kahe viimase vooruga esikolmikusse tõusta. U13 aga kaotas võõrsil KSK Štrommile 0:3 ja minetas ka teoreetilise võimaluse liigavõiduks.

U9 võistkond käis mängupäeval Raplas, kust naasti kolme võiduga: alistati Raplamaa JK, Tallinna Ararat ja Raasiku Joker. Tüdrukute U10 aga võõrustas ise Sindis mängupäeva, kus Põhja-Tallinna Volta, Viimsi MRJK ja Paide Linnameeskonna vastu löödi kolmes mängus 19 väravat, kuigi tunnistati nappe kaotuseid. Värava löömise rõõmu said tunda kõik tüdrukud.

Hooaega jätkab ka Harrastajate võistkond, kes jäi Rahvaliiga B poolfinaalis Tartu võistkonna TRT77 vastu 0:1 kaotusseisu, aga võitis võimsa teise poolaja toel 5:1! Ees ootab finaal – mängitakse Tallinnas Sportland Arenal reedel, 25. oktoobril kell 19.00. Vastaseks on Tallinna võistkond Gegenpress.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, TeamSpirit, FIFAA, Fermid.ee, FYSIOwell stuudio, 7element, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.