Hetked, mida mäletada

Jaanipäev läheneb täie kiirusega ja ka jalgpallikalender on seetõttu keskmisest tihedam, aga hooaja keskpunkt juba paistab.

Taas on põhjust alustada esindusmeeskonnast, kes sõitis läinud reedel külla Saku Sportingu duublile. Noorte vutimeeste omavahelises vastasseisus läksime Handro Krünberki väravast 28. minutil juhtima, kuid ei suutnud rohkem võimalusi ära realiseerida ja nagu ikka, nõelas siis vastane. 74. minutil.

Mängu lõpus olime selgelt otsivam pool, kuid näis, et lahendust meil pakkuda ei ole. Kuniks vastased oma karistusala lähistel palli kaotasid ja Magnus Hartwichi madal pealelöök väravavahi jala alt läbi puges – 88. minutil 2:1 meile!

Vanim mees meie algkoosseisus, 23-aastane poolkaitsja Kevin Helin: “Mäng oli tasavägine. Proovisime targalt ja enesekindlalt tegutseda, mis meile lõpuks ka kolm punkti tabelisse juurde tõi. Poisid olid pärast võitu muidugi rahul ja ootavad pingsalt järgmist mängu!”

Kõigi vastastega oleme nüüdseks korra mänginud ja kuigi tabelist vaatab vastu kuues rida, oleme kolmandast kohast vaid kolme punkti kaugusel. Kevad on möödunud õppimise tähe all ja annab alust loota, et sügis tuleb ilus.

Duubel lõpetas hooaja esimese poole 2:5 kaotusega JK Jalgpallihaiglale – meie väravad Karl Kielaselt ja Romek Kašulinilt – ja saab nüüd natuke mõtteid koguda, et sügisel juba edukamalt tegutseda.

Aga ka noored ei puhanud. U15 I võistkond alistas võõrsil 3:1 Viljandi Tuleviku, kallutades mängu enda kasuks kahe väravaga teisel poolajal. U15 II läks kodus Põhja-Tallinna Volta vastu 1:0 ette, aga kaotas avapoolaja 1:2 ja mängu 1:5. U13 aga leppis 2:2 viiki pealinnast külla sõitnud KSK Štrommiga.

Tihe nädal oli ka 2014 sündinud ehk U11 võistkondadel. I võistkond võttis ette sõidu Rakverre, kus neljast mängust kohaliku Tarva, FC Tallinna, Narva Transi ja WJK Santose vastu võideti kolm ja kaotati üks. II võistkond aga võõrustas Saku Sportingu ja FC Flora Kalamaja võistkonda ning võitis mõlemad mängud.

Uuel nädalal ei saa esindusmeeskond siiski veel puhkusest mõelda, sest juba kolmapäeval võõrustatakse sügisest ette tõstetud mängus Zealot Sportingut – võõrsil kaotasime tasavägise kohtumise 1:2, aga kolmapäeval kell 19.30 koduses Raekülas tule ja toeta omasid!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, TeamSpirit, FIFAA, Fermid.ee, FYSIOwell stuudio, 7element, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.