Mängukava

Pärnu JK Poseidon – Raasiku FC Joker

Evald Tipneri karikavõistluste 1/32-finaal

Pärnu Raeküla staadion

26.07.2017 kell 19:00

Meie koosseis

Väravavaht:

#34 Antti Luigemaa

Kaitsjad:

#66 Reimo Saal

#85 Tarmo Voltein

#29 Romek Kašulin

#69 Marti Mägi

Poolkaitsjad:

#14 Hannes Kivilo

#9 Aron Tanel Niin

#73 Madis Tammsaar

Ründajad:

#40 Anton Issakov

#18 Ülari Tohver

#27 Joonas Einfeldt

Varumehed:

#8 Kristo Laarmann

#17 Marko Oja

#88 Taisto Rannamets

#15 Ott Kangur

#55 Sven Saar

#7 Artur Klein

#10 Lauri Lilleste

Treeneriduo: Nils Grün – Silver Lulla

Füsioterapeut: Merilin Merila

Mängust

Raasiku FC Jokeri näol on tegemist ülitugeva vastasega. Eesti jalgpalli liigasüsteem on jagatud tasemete järgi järgnevalt: Premium liiga, Esiliiga, Esiliiga B, Teine liiga, Kolmas liiga, Neljas liiga ja Rahvaliiga. Meie mängime Kolmandas liigas, nemad Esiliiga B-s. Kuna tegemist on karikamänguga, siis võib öelda, et loosiga meil eriti ei vedanud. Samas oleme varasematel aastatel läinud varases karikafaasis kokku ka Premium liiga võistkondadega, kelle vastu täisamatööridel ei ole mingit võimalustki. Tänavu mängime Esiliiga B võistkonnaga, kes on meile mitmes mõttes eeskujuks – neil on korralikult toimiv fännisüsteem, kogu Raasikul sisuliselt peale jalgpalli midagi muud ei toimugi, iga inimene on kuidagi selle jalgpalliklubiga seal seotud. Lisaks siis muidugi see, et meie väljaöeldud üsna raskesti teostatav plaan on aastaks 2020 olla samal maal, kui nemad, st mängida Esiliiga B-s.

Püüame kõigest olenemata anda täna korraliku lahingu, et teil, kallid fännid, oleks meeldiv õhtu. Isegi kui peaksime kaotama, siis üritame seda teha stiilselt ning heade mängumeestega võidu joosta kuni mängu lõpuni. Omavahel me seni mänginud ei ole, kokkupuude Raasikuga puudub Poseidonil sisuliselt täielikult. Mõned meie mängijad, Mäeots, Niin ja Tammsaar on küll noorteklassides madistanud vastaste mängija Janar Pragiga, kes toona kandis FC Flora värve, kuid sellega sisuliselt ka kokkupuude piirdub.

Kommentaarid

Tavapärane peatreener Martin Kuldmägi, kes hetkel Rootsis noortega turniiril: “Meie eesmärgiks on osutada endast tugevamale vastasele väärikat vastupanu.”

Kapten Hannes Kivilo: “Mäng Raasikuga on Poseidonile hea proovikivi, kuidas on mängida paar liigaastet kõrgemal palliva satsi vastu. Võidukohustus on selgelt Raasikul ja meil mingeid pingeid peal ei ole. Eelnevalt on Poseidon mänginud karikates ka Premium liiga võistkondade vastu. Kui seal on olnud selge, et võitjana väljub PL meeskond, siis kolmapäeval Raekülas, meie karukoopas, enne kui pallid võrgus, midagi selget kindlasti pole! Mõlemal võistkonnal on võimalus 90 minuti või enamaga tõestada, kes väärib võitu ja edasipääsu. Lubame Raasikule hea lahingu anda ja ootame klubide esimest omavahelist kohtumist väga.”

Vastaste treener Andre Ilves: “Lähme Pärnusse mängu nautima, samas teame, et alahinnata kedagi ei tohi. Peame pingutama samamoodi nagu liigas, et siit positiivse tulemusega järgmisesse ringi minna.”

Vastaste mängija Ergo Teino: “Uus vastane ja sõit Pärnu nädala sees. Karikas ei tohi kedagi alahinnata. Kui läheme ja surume oma mängu läbi, siis vajub Poseidon tagasi sügavale mere põhja.”

Lisainfo

Kohtunikud: Kert Küttis, Jüri Milov, Jevgeni Novikov

Järgmine kodumäng: 19. august kell 13 Raekülas (vs. Raplamaa JK II)