Liigas hästi, karikas halvasti

Viimaks on käes hetk, kui ka esindusmeeskond saab mängudest veidi puhata. Hooaja esimese poole lõpp pakkus nii rõõmu kui ka kurbust.

Liigas lõpetasime esimese poole kodus 4:0 võiduga Zealot Sportingu üle – Henri Sireli viis meid juba teisel minutil juhtima, Richard Kiviselg lisas kaks väravat ja Jass Harjaks realiseeris penalti. Kolm järjestikust võitu on meid liigatabelis hetkel neljandaks tõstnud, kodus oleme kaotanud vaid korra (lisaks kolm võitu ja viik).

Karikas aga nii hästi ei läinud: jaanipäeva järel võtsime ette teekonna Tallinna, kus põhjatsooni viiendale meeskonnale Tamperile 1:4 alla jäime. Avapoolaja 0:2 kaotamise järel pakkus Magnus Hartwichi värav lootust, aga vastane vastas sellele kaheksa minuti jooksul kahe tabamusega.

Mõlemas mängus 90 minutit rassinud Richard Kiviselg: “Mõlemad mängud kujutavad endast täpselt seda, et kes tahab rohkem, see võtab ka oma. Zealoti vastu tahtsime meie rohkem, kuid Tamperi vastu jäi meie tahe karikas järgmisesse vooru pääseda vastastele alla. Karikast seekord väljas, seega enam pole ühtki vabandust, miks me võiks liigas hooaja teises pooles kellelegi hinnaalandust teha. Võitleme hambad risti edasi, et punktid edaspidi ikka koju tuleks.”

Noortest jätkasid jaanipäeva eel mängudega ka U15 võistkonnad. I võistkond käis külas Tallinna Kalevil, aga pidi tunnistama vastaste 2:0 paremust. Suvepausile minnakse kolmandalt tabelirealt. II võistkond alistas võõrsil Viljandi Tuleviku 4:1 ja on liigas hetkel viies.

Kuressaares käis mängupäeval ka U11 ehk 2014 I võistkond, kes võttis mängudest FC Tallinna, Viimsi, Tallinna FC Ajaxi ja JK SEPPS-iga kaasa kolm võitu ja ühe kaotuse.

Suvepuhkus juba paistab – veel enne aga mängud Haapsalus ja Summer Cupil!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, TeamSpirit, FIFAA, Fermid.ee, FYSIOwell stuudio, 7element, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.