Mängitud hindele viis

Kui nädalavahetusel võetakse neljast mängust neli võitu, oleks patt nuriseda. Täpselt nii septembri esimesel nädalal ka läks.

Otsa tegi laupäeval lahti esindusmeeskond, kes oli eelmises kolmes mängus jäänud tühjade kätega. Seekord mitte: kapten Marti Mägi tegi kümnendal minutil otsa lahti, 29. minutil teenis ja realiseeris penalti Magnus Hartwich. Kuigi vastased lõid ühe kohe tagasi, vormistas Hartwich 42. minutil lõppskooriks 3:1.

Ühtlasi ka Tallinna Kalevi akadeemias esimese nädala selja taha jätnud Magnus Hartwich: “Ütleksin, et meeskond võitles lõpuni ja saab kõiki ainult kiita. Peale eelmise mängu suurt kaotust oli hea kolm punkti koduväljakul endale võtta.”

Duubel maitses pühapäeval samuti üle mõningase aja võidurõõmu, kui koduses derbis alistati FCP Pärnu 3:1. Kaks väravat lõi Henri Sireli, ühe lisas Eerik Kaupmees. Muster oli esindusmeeskonna mängule väga sarnane, kõik väravad löödi ära avapoolajal.

Mõlemal meeskonnal on sel hooajal pidada veel neli mängu. Esindus on tabelis kuues ja võib õnnestumise korral püüda veel kolmandat kohta. Duubel on oma liigas kaheksas.

Võidukad olid ka mõlemad U15 võistkonnad. I võistkond käis Tartus külas Tammekal ja võttis 4:0 võidu; II võistkond sai kodus 6:0 jagu Viljandi Tulevikust (taaskord kübaratrikk Enrico Aljastelt). Mõlemal on mängida veel kuus vooru, I võistkond on liigas hetkel kolmas ja II võistkond neljas.

Uuel nädalal kogub esindusmeeskond jõudu treeningutel, duubel sõidab kolmapäeval külla Saue duublile. Mäng algab Kernus kell 19.00.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, TeamSpirit, FIFAA, Fermid.ee, FYSIOwell stuudio, 7element, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.