Tehnikatrennid noortele pallivõluritele!

Lõime lisavõimaluse meistrivõistlustel osalevatele noortele enesearenguks – eelregistreerumise ja lisatasuga tehnikatrennid.

Poseidoni treenerid külastasid Euroopa tippklubide noorteakadeemiaid

8.-12.11 ning 29.11-03.12 osalesid meie treenerid Joonas ning Martin Baltic Football School korraldatud rahvusvahelistel koolitustel, mille käigus külastati Saksamaa ja Inglismaa tippklubisid. Meestel õnnestus lähedalt jälgida, millistel põhimõtetel treenitakse noori talente sellistes suurklubides nagu Leverkusen, FC Köln, Schalke, Liverpool ja Manchester United.

U14 võistkond osales halliturniiril Flora Cup

12.11 sõitsid meie 2004/2005 poisid Tallinnasse, võtmaks osa FC Flora poolt korraldatud halliturniiril. Kuna treeningud on juba mõnda aega saalitingimustes toimunud, kulus suure jalgpalli kogemus marjaks ära.

Novembri esimene Pärnu-Jaagupi turniir edukalt mängitud!

5. novembril algasid iga-aastased traditsioonilised Pärnu-Jaagupis Pärnumaa Jalgpallikeskuse poolt korraldatavad turniirid. Esimeseks turniiriks oli 2010 sündinute turniir, kus JK Poseidon osales kolme võistkonnaga.

Noored merejumalad Leedus

Poseidoni 06/07 ning 08 ühendvõistkonnad osalesid 08.-10.09 Leedus toimunud Vilnius Cupil. Pikk nädalavahetus pakkus poistele hulgaliselt uusi kogemusi, tugevaid vastaseid, häid väljakutseid ning muidugi ka väravaid ja võidurõõmu.

U10 ja U12 juulikuu turniiride ning ENMV sügisringi alguse kokkuvõte

U10 ja U12 võistkondadel on viimasel paaril nädalal olnud väga tihe graafik. Mitmete turniiride ja mängudega on aga tublisti hakkama saadud.

U14 võistkonna Rootsi turniiri kokkuvõte

25.07–01.08 viibis merejumalate U14 (sünd. 2004/05) võistkond Martin Kuldmägi juhendamisel Rootsis, kus osaleti rahvusvahelisel jalgpallifestivalil Umea Cup. Viikingite, Volvo ning Zlatani kodumaalt tuldi tagasi korralike tulemuste, väärtuslike kogemuste ning mis kõige tähtsam, võimsate emotsioonidega.

U14 võistkond osales Tartus Tammeka Cupil

Samal ajal, kui klubi esindusmeeskond väisas Soomet Eesti-Soome 100+ maavõistluse raames ning naases põhjanaabrite juurest võiduga, osales klubi vanim järelekasv, U14 poisid, Tartus Tammeka Cupil. Kahepäevane turniir pakkus häid emotsioone ning õpetlikke kogemusi.

Klubi kasvandikud kodusel Väikelinna Cupil medalitel

Poseidoni poolt korraldatav Väikelinna Cup tõi Kilingi-Nõmme spordihoonesse kahel nädalavahetusel kokku meeldivalt palju osalejaid üle terve Eesti. Kohale sõitsid noormängijad Tartust, Tõrvast, Loolt, Saaremaalt, Tallinnast, Pärnu-Jaagupist, Elvast, Kohilast ja loomulikult Pärnust. Lapsed pakkusid turniiri käigus pealtvaatajatele rohkelt väravaid, meeleolukaid emotsioone ning palju positiivseid elamusi.

Aastalõputurniir Tartus pakkus Poseidonile nii rõõmu kui kurbust

Poseidoni esindus- kui ka duubelmeeskond esinesid Aastalõputurniiril südikalt, kuid ei pääsenud napilt alagrupist edasi. Kui 21. detsembril toimunud IV liiga turniiril saavutati alagrupis 2. koht, siis täpselt sama korrati päev hiljem III liiga turniiril.

Arhiiv

Kategooriad