Kodu Kuubis esitleb: JK POSEIDONI SUVELAAGRID 2018

NB! I suvelaagrisse registreerimine on lõppenud, II suvelaagrisse on veel kohti!

Kui siiani oleme suviti aidanud läbi viia Eesti Jalgpalli Liidu ja Rimi jalgpallilaagreid, siis alates sellest suvest ootame kõiki klubi kasvandikke esimesse Poseidoni päris enda laagrisse. Neli päeva täis treeninguid ja mänge, aga ka muud harivat ning meelt lahutavat!

Kes ja millal (Osalejad)

Suvel toimub kaks laagrit, mõlemad Kilingi-Nõmmes. Esimene leiab aset 18.-21. juunil ja on mõeldud väiksematele poseidonlastele. Täpsemalt, oodatud on Poseidoni 2008 ja 2010 aastal sündinute võistkondade liikmed (põhiliselt aastatel 2008-2011 sündinud).

Teine laager toimub 2.-5. august ja sinna on oodatud Poseidoni 2004 ja 2006 aastal sündinute võistkondade liikmed (põhiliselt aastatel 2003-2007 sündinud).

Laagrid on mõeldud eeskätt Poseidoni liikmetele. Muidugi võib osaleda ka väljastpoolt klubi eeldusel, et varasem kokkupuude jalgpalliga on olemas.

NB! 2007. aastal sündinud lapsed, kes mängivad 2008 vanuseklassis, on oodatud esimesse laagrisse juunis.

Mis toimub (Laagrite lühikirjeldus)

Kõik päevad algavad Kilingi-Nõmme staadionil kell 10.00 ja lõpevad kell 17.00. Sinna ajavahemikku mahub vähemalt üks treening, lõunasöök, mäng ja muu aktiivne ning hariv tegevus. Lisaks on oodata üllatuskülalisi ja sõpruskohtumisi. Laagri lõpus jagatakse kõikidele osalejatele erinevaid auhindu.

Laagrid ei ole ööbimisega, seega on vaja lapsi laagrisse viia ja tuua.

Mis maksab (Laagri maksumus/osalustasu)

Laagri osalustasu lapse kohta on 70€. Igale osalejale on ette nähtud treeningsärk, soe lõuna, puuviljad ja vesi läbi terve päeva ning meened laagri lõpus.

NB! Registreerimisel laagrisse esitatakse Teile arve, maksetähtajaga 10.mai. Tasutud arve kinnitab koha laagris.

Küsimuste korral kontakteeruge Martin Kaskla, 5354 0519, martinkaskla@jkposeidon.ee või Priit Vallap, 5816 6155, priit@jkposeidon.ee.

Registreerimisankeet pärast toetajate logosid!

Peatoetaja:

Toetajad: