Kasutaja FC Elva foto.

Osalejad max 50

Tunnustame kõikide klubide tööd noortega ja lisame mängijate nime järgi klubi ning tema praeguse treeneri.

Tuletame meelde, et parimad valitakse 2019-2020 aasta programmi, mille raames on võimalus käia lisaks oma klubijalgpallile Euroopas tippkogemusi hankimas.

  1.  Kregor Kalvik (Harju JK, I.Nuuma ja U. Timusk)
  2.  Ewert Laidma (Harju JK, I. Nuuma ja U. Timusk)
  3.  Ken Vassilenko (JK Poseidon, J. Einfeldt)
  4. Carl-Luis Õigus (JK Poseidon, N.Grün ja J. Einfeldt)
  5. Adrean Anufriev (JK Poseidon, J. Einfeldt)
  6. Ilja Mohnja (Pärnu JK, H. Rüütli)
  7. Emil Dolgov (Pärnu JK, I. Joost)
  8. Artur Zabulika (Pärnu JK, I. Joost)
  9. Rasmus Orm (JK Vaprus, T. Midenbritt)
  10. Rasmus Nõlvak (FC Tiigrid, )
  11. Ken Eric Neutal (JK Poseidon, J. Einfeldt)
  12. Keith Kaljula (JK Poseidon, N. Grün)
  13. Riston Kiviselg (JK Poseidon, J. Einfeldt)
  14. Carlis Rak (Paide LM, R. Kald)
  15. Marten Saarik (Harju JK, I. Nuuma)
  16. Gregor Suslov (Läänemaa JK, T. Vellemäe)
  17. Kenerth Paes (Läänemaa JK, T. Vellemäe)
  18. Johann Gregor Allas (Pärnu JK, H. Rüütli)
  19. Gregor Ojasoo (JK Tabasalu, H. Nurklik)
  20. Sten Marten Soopalu (JK Tabasalu, H. Nurklik)
  21. Raiko Paal (Nõmme United, P. Tomingas)
  22. Juhan Villem Tasa (JK Tabasalu, H. Nurklik)
  23. Ruben Lindemann (JK Tabasalu, H. Nurklik)
  24. Kaspar Järvi (Läänemaa JK, T. Vellemäe)
  25. Andri Rüü (Läänemaa JK, T. Vellemäe)
  26. Raldo Mägi (FC Tiigrid, S. Elenurm)
  27. Romet Koitsaar (FC Tiigrid, S. Elenurm)
  28. Endrik Martin Elias (Paide LM, R. Kald)
  29. Hendrik Lindström (FC Flora, R. Tutk)
  30. Jakob Oja (FC Flora, R. Tutk)
  31. Anders Raestik (FC Flora, R. Tutk)
  32. Fredy Varatu (Harju JK, I. Nuuma ja U. Timusk)
  33. Kerret Uibomäe (JK Poseidon, J. Einfeldt)
  34. Kaarel Kahro (JK Poseidon, N. Grün)
  35. Rainis Oskar (JK Poseidon, M. Kaskla)
  36. Andero Iloste (JK Poseidon, J. Einfeldt)
  37. Kaur-Mattias Kuuskme (Harju JK, I. Nuuma)
  38. Tsimofei Paulenka (FK Minsk, Valgevene)
  39. Vladislav Hveisiuk (FK Minsk, Valgevene)
  40. Marten-Chris Paalberg (JK Vaprus, A. Paabut)
  41. Krisander Kivisaar (JK Poseidon, M. Kaskla)

 

Hind: 80 EUR

Sisaldab: särk, lõuna, puuvili, vesi ja väga-väga palju kogemusi ja võimalusi.

PROGRAMM:

10:00 – 10:30 – kogunemine Pärnu Kunstmurustaadionil
10:30 – 12:00 – esimene treening
12:30 – 13:00 – lõunasöök Hahni pubis
14:00 – 15:30 – teine treening
15:30 – 16:30 – puhkepaus puuviljade ja veega
16:30 – 18:00 – kolmas treening
18:15 – 18:30 – lõpetamine

* Programmi võib tulla täpsustusi