08 võistkond Tartus medalil!

13.04-15.04 osales kaks Poseidoni 2008 ühendvõistkonda Tartus Hillar Otto Memorial jalgpalliturniiril. Turniir kulges meie poiste jaoks vägagi edukalt ning Taaralinnast sõideti tagasi hõbedase karikaga!

2008 vanuseklassi parimad mängijad koondati kahe võistkonna näol kokku kahel eesmärgil: et pakkuda vastastele tugevat konkurentsi korralikul turniiril ning et valmistada mängijaid aegamisi ette 2019 hooajaks, mil moodustatakse ENMV mängude jaoks kaks tasemepõhist võistkonda senise kolme asemel. Meeskondade komplekteerimine sellistel põhimõtetel algas tegelikult juba eelmisel aastal ning vaikselt hakkab tehtud töö kajastuma ka tulemustes ja mängupildis. Oma tähtis roll selles on olnud ka Marko Lelovil.

Treener Martin: “Mõlemad võistkonnad näitasid end väga heast küljest. Esimese võistkonna trumbiks kujunes palliga mäng: tegutseti väga ründavalt ning löödi hulgaliselt väravaid. Nii noored mängijad ei peagi veel suutma kannatlikult palli vallata ega tiki-takalikult mänge domineerida, pigem ootame poistelt kiireid otsuseid ja lahendusi värava löömiseks. Selles vanuseklassis on meil kindlasti mängijaid, kes tulevikus vastaste väravavahte kimbutama hakkavad. Teine võistkond polnud küll palliga mängus nii hea ega efektiivne kui esimene, kuid paistis silma sellegipoolest, ja seda just oma hingestatud võitlusega: väljakul tehti kõvasti musta tööd, pingutati ning oldi ikka tõeliselt mehe eest väljas. Kui suuremat pilti vaadata, tuleb tõdeda, et meeskonnas valitseb mängijate ja nende mängustiilide ning -omaduste vahel mõnus tasakaal, mis on tulevikus meile suureks abiks.”

Treener Joonas: “Turniir oli meile heaks ettevalmistusteks ENMV-ks ja heaks tagasisideks treeningute kohta. Tuleviku perspektiivis on meil väga huvitav kooslus mängijaid selles vanuses – oluline on, et tööd tehakse sama innukalt edasi, kui seni. Edaspidi soovime käia veel kõrgema tasemega turniiridel ja ennast seal proovile panna.”

Lisaks heale võistkondlikule mängule sai suure tunnustuse osaliseks ka meie noor puurilikk Marten, kes pälvis turniiri parima väravavahi tiitli!

Poseidon I mängud:

VS FC Flora valge 3:2 (Hartwich x 2, Vassilenko)
VS Tammeka sinine 1:1 (Mittenbritt)
VS FC Santos 3:1 (Vassilenko, Veber, Hartwich)
VS Poseidon II 3:1 (Mittenbritt x 2, Veber ; Juust)
Poolfinaal VS FC Ülenurme 4:2 (Mittenbritt, Hartwich, Käige, Veber)
Finaal VS Tammeka valge 2:2 (Mittenbritt, Laius), penaltitega 1:2

Poseidon II mängud:

VS Tabasalu 0:0
VS FC Ülenurme 0:4
VS Tammeka valge 0:3
VS Poseidon I 1:3 (Juust)
VS Tammeka sinine 0:4
VS Tabasalu 1:0 (Sirg)

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad