Kontakt

MTÜ Pärnu JK Poseidon

Telefon:   +372 5919 1225
E-post:     info@jkposeidon.ee
Aadress: Lembitu tänav 1, Pärnu linn
Klubi arveldusarve number: EE551010220218191225 (SEB)


Töötajad

Joonas Mengel: tegevjuht

  • Telefon: +372 5555 7846
  • E-post: joonas.mengel@jkposeidon.ee

 

Martin Kuldmägi: esindusmeeskonna peatreener, juhatuse liige

  • Telefon: +372 5649 2025
  • E-post: martin@jkposeidon.ee
  • Skype: martin.kuldmägi

 

Silver Lulla: esindusmeeskonna mänedžer, juhatuse liige

  • Telefon: +372 5919 1225
  • E-post: silver@jkposeidon.ee
  • Skype: silver.lulla

 

Joonas Einfeldt: noortetöö juht, juhatuse liige

  • Telefon: +372 5343 4547
  • E-post: joonas@jkposeidon.ee
  • Skype: joonas.einfeldt

 

Aron Tanel Niin: veebiarendaja

  • Telefon: +372 5648 0363
  • E-post: aron@jkposeidon.ee

 

Nils Grün: noortetreener ja Kilingi-Nõmme noortetöö koordinaator

  • Telefon: +372 5562 2669
  • E-post: nils@jkposeidon.ee

 

Martin Kaskla: noortetreener

  • Telefon: +372 5354 0519
  • E-post: martinkaskla@jkposeidon.ee