Klubi kontakt

MTÜ Pärnu JK Poseidon

Telefon:   +372 5919 1225
E-post:     info@jkposeidon.ee
Aadress: Lembitu tänav 1, Pärnu linn
Klubi arveldusarve number: EE551010220218191225 (SEB)


Noortetreenerite kontakt

Aegajalt tahavad lapsevanemad esitada erinevaid küsimusi treeneritele või anda neile näiteks infot lapse tervise kohta.

Selleks minge meie noortejalgpalli lehele, kus on treenerite telefoninumbrid ja meiliaadressid gruppide kaupa välja toodud.


Töötajad

Joonas Mengel: tegevjuht

  • Telefon: +372 5555 7846
  • E-post: joonas.mengel@jkposeidon.ee

 

Martin Kuldmägi: esindusmeeskonna peatreener, noortetreener, juhatuse liige

  • Telefon: +372 5649 2025
  • E-post: martin@jkposeidon.ee
  • Skype: martin.kuldmägi

 

Silver Lulla: esindusmeeskonna mänedžer, juhatuse liige

  • Telefon: +372 5919 1225
  • E-post: silver@jkposeidon.ee
  • Skype: silver.lulla

 

Joonas Einfeldt: noortetöö juht, juhatuse liige

  • Telefon: +372 5343 4547
  • E-post: joonas@jkposeidon.ee
  • Skype: joonas.einfeldt

 

Nils Grün: duubelmeeskonna peatreener, noortetreener ja Kilingi-Nõmme noortetöö koordinaator

  • Telefon: +372 5562 2669
  • E-post: nils@jkposeidon.ee

 

Martin Kaskla: noortetreener

  • Telefon: +372 5354 0519
  • E-post: martinkaskla@jkposeidon.ee

 

Priit Vallap: noortetreener

  • Telefon: +372 5816 6155
  • E-post: priit@jkposeidon.ee

 

Bagrat Mkrtchyan: noortetreener

  • Telefon: +372 5823 7807
  • E-post: bagrat@jkposeidon.ee

 

Alo Tarre: noortetreener

  • Telefon: +372 5330 0305
  • E-post: alo@jkposeidon.ee

 

Aron Tanel Niin: IT-spetsialist ja tehnikatrennide koordinaator

  • Telefon: +372 5648 0363
  • E-post: aron@jkposeidon.ee