Klubi kontakt

MTÜ Pärnu JK Poseidon

Telefon:   +372 5649 2025
E-post:     info@jkposeidon.ee
Aadress: Lembitu tänav 1, Pärnu linn
Klubi arveldusarve number: EE551010220218191225 (SEB)


Noortetreenerite kontakt

Aegajalt tahavad lapsevanemad esitada erinevaid küsimusi treeneritele või anda neile näiteks infot lapse tervise kohta.

Selleks minge meie noortejalgpalli lehele, kus on treenerite telefoninumbrid ja meiliaadressid gruppide kaupa välja toodud.


Töötajad

Martin Kuldmägi: tegevjuht, juhatuse liige

  • Telefon: +372 5649 2025
  • E-post: martin@jkposeidon.ee
  • Skype: martin.kuldmägi

 

Hendrik Toots: noortesuuna juht (suhtlus lapsevanemate ja organisatsioonidega noortejalgpalli teemadel)

  • Telefon: +372 5551 9353
  • E-post: hendrik@jkposeidon.ee

 

Joonas Mengel: finantsjuht (suhtlus organisatsioonide ja KOV-idega, finantsteemad)

  • Telefon: +372 5555 7846
  • E-post: joonas.mengel@jkposeidon.ee

 

Joonas Einfeldt:  juhatuse liige (suhtlus lastevanemate ja organisatsioonidega noortejalgpalli teemadel)

  • Telefon: +372 5343 4547
  • E-post: joonas@jkposeidon.ee
  • Skype: joonas.einfeldt

 

Silver Lulla: juhatuse liige (suhtlus organisatsioonidega, meestejalgpalli teemad)

  • Telefon: +372 5919 1225
  • E-post: silver@jkposeidon.ee
  • Skype: silver.lulla

 

Nils Grün: Kilingi-Nõmme noortetöö koordinaator

  • Telefon: +372 5562 2669
  • E-post: nils@jkposeidon.ee

 

Martin Kaskla: noortetreener

  • Telefon: +372 5354 0519
  • E-post: martinkaskla@jkposeidon.ee

 

Janar Larin: noortetreener

  • Telefon: +372 5818 0220
  • E-post: janar@jkposeidon.ee

 

Andre Tammeorg: meeste võistkondade manager

  • Telefon:
  • E-post: andre@jkposeidon.ee

 

Kristjan Õunpuu: duubelvõistkonna koordinaator

  • Telefon: +372 5371 2603
  • E-post: kristjan@jkposeidon.ee

 

Taavi Tamm: esindusmeeskonna peatreener

  • Telefon: +372 5626 0749
  • E-post: taavi.tamm15@gmail.com