Treeningutega liitumine

Noorte treeningutega liitumine on lihtne – leia sobiv treeningkoht Pärnumaalt, võta ühendust treeneriga ja too laps trenni!

Treeningkohad

Are

Treenerid: Priit Vallap (+372 5816 6155, priit@jkposeidon.ee) ja Martin Kaskla (+372 5354 0519, martinkaskla@jkposeidon.ee)

Kooliealised:

E 17.00 – 18.00

K 17.00 – 18.00

R 17.00 – 18.00

Lasteaialapsed:

E 18.00 – 19.00

K 18.00 – 19.00

R 18.00 – 19.00

Häädemeeste

Treener: Martin Kuldmägi (+372 5649 2025, martin@jkposeidon.ee)

Häädemeeste I

E 17.00 – 18.30

K 17.00 – 18.30

R 17.30 – 19.00

Häädemeeste II

E 15.30 – 17.00

K 15.30 – 17.00

R 16.30 – 17.30

Kilingi-Nõmme

Treener: Nils Grün (+372 5562 2669, nils@jkposeidon.ee)

Kilingi-Nõmme 1.-3. klass

T 14.00 – 15.00

N 14.00 – 15.00

R 14.00 – 15.00

Kilingi-Nõmme 3.-5. klass

T 15.00 – 16.30

N 15.00 – 16.30

R 15.00 – 16.30

Kilingi-Nõmme 6.-9. klass

T 16.30 – 18.00

N 16.30 – 18.00

R 16.30 – 18.00

Kilingi-Nõmme 2011

R 11.00 – 11.45

Kilingi-Nõmme 2012

R 11.45 – 12.30

Sindi 2006 – 2008

Treener: Joonas Einfeldt (+372 5343 4547, joonas@jkposeidon.ee)

T 16.15 – 17.45

N 16.15 – 17.45

R 15.00 – 16.30

Sindi 2010

Treener: Joonas Einfeldt(+372 5343 4547, joonas@jkposeidon.ee)

E 17.30 – 18.30

T 17.45 – 18.45

R 16.30 – 17.30

Sindi 2011

Treener: Priit Vallap(+372 5816 6155, priit@jkposeidon.ee)

E 15.45 – 16.30

T 17.30 – 18.15

R 16.30 – 17.30

Sindi 2012-2013

Treener: Priit Vallap(+372 5816 6155, priit@jkposeidon.ee)

E 17.45 – 18.30

N 17.45 – 18.30

Surju

Treener: Joonas Einfeldt(+372 5343 4547, joonas@jkposeidon.ee)

Kool:

E 14.30 – 16.00

T 14.15 – 15.45

N 13.30 – 15.00

Lasteaed:

E 16.00 – 16.45

K 15.30 – 16.15

Uulu 2003 – 2007

Treener: Joonas Einfeldt (+372 5343 4547, joonas@jkposeidon.ee)

T 19.30 – 20.30

N 18.30 – 19.30

R 18.00 – 19.00

Uulu 2008 – 2009

Treener: Martin Kuldmägi (+372 5649 2025, martin@jkposeidon.ee)

T 16.30 – 18.00

N 16.30 – 18.00

R 15.00 – 16.00

Uulu 2010 – 2012

Treener: Martin Kuldmägi (+372 5649 2025, martin@jkposeidon.ee)

T 15.30 – 16.30

N 15.30 – 16.30

R 14.00 – 15.00

Audru

Treener: Priit Vallap(+372 5816 6155, priit@jkposeidon.ee)

T 15.00 – 16.30

N 15.00 – 16.30

Koonga

Treener: Priit Vallap (+372 5816 6155, priit@jkposeidon.ee)

K 15.30 – 16.30

Väravavahtide treeningud 

Treener: Martin Kuldmägi (+372 5649 2025, martin@jkposeidon.ee)

N 18.00 – 19.00 Uulus

Lisa tehnikatreeningud

Treener: Aron Tanel Niin (+372 5648 0363, aron@jkposeidon.ee)

Kaks korda kuus


Treenerid

Martin Kuldmägi
meeste- ja noortetreener

Koolitused ja kursused:

  • Jõutreening 13-17 aastastel noormängijatel – 2017
  • Periodiseerimine EJL – 2017
  • EJL  väravavahitreenerite  koolitus – 2017
  • EJL koolitus Standardolukorrad jalgpallis – 2016
  • Bayerni ja Benfica 3-päevane koolitus – 2016
  • Dirk Zoutewelle ja Raymond Verheijeni 3-päevane seminar – 2015
  • UEFA B kategooria – 2015
  • Amsterdami Ajaxi “Treeni treenerit” koolitus – 2015
  • Marcel Lucasseni ja Raymond Verheijeni 3-päevane seminar – 2014
  • EKKONO Cognitive soccer training by Soccerservices Barcelona – 2014
  • EJL koolitus Kiirus ja koordinatsioon jalgpallis – 2014
  • Raymond Verheijeni Football Periodisation – 2013
  • EJL C kategooria – 2013
  • EJL rahvajalgpalli koolitus – 2013

Joonas Einfeldt
noortesuuna juht

Koolitused ja kursused:

  • FC Köln, FC Schalke, Bayer Leverkusen: koolitused – 2017
  • Jõutreening 13-17 aastastel noormängijatel – 2017
  • Kehaliste võimete arendamine noortejalgpallis – 2017
  • EJL “Mängijate positsioonispetsiifline arendamine” – 2017
  • Bayerni ja Benfica 3-päevane koolitus – 2016
  • UEFA B kategooria – 2015
  • Amsterdami Ajaxi “Treeni treenerit” koolitus – 2015
  • Marcel Lucasseni ja Raymond Verheijeni 3-päevane seminar – 2014
  • EKKONO Cognitive soccer training by Soccerservices Barcelona – 2014
  • EJL koolitus Kiirus ja koordinatsioon jalgpallis – 2014
  • Raymond Verheijeni Football Periodisation – 2013
  • EJL C kategooria – 2013
  • EJL C kategooria kohtunik – 2013
  • EJL rahvajalgpalli koolitus – 2013

Nils Grün
meeste- ja noortetreener, Kilingi-Nõmme noortetöö koordinaator

Koolitused ja kursused:

  • Kehaliste võimete arendamine noortejalgpallis – 2017
  • EJL “Standardolukorrad jalgpallis” – 2017
  • EJL “Kiirus ja koordinatsioon jalgpallis” – 2016
  • EJL C kategooria – 2012
  • Treenerikoolitus Serbias – 2012

Martin Kaskla
noortetreener

Koolitused ja kursused:

  • EJL D kategooria – 2016
  • EJL rahvajalgpalli koolitus – 2015

Priit Vallap
noortetreener

Koolitused ja kursused:

  • EJL “Mängijate positsioonispetsiifline arendamine” – 2017
  • Pärnu JK Poseidoni treenerite koolitus – 2016
  • EJL rahvajalgpalli koolitus – 2016

 

2018 ENMV võistkonnad:

U15 (treener: Martin Kuldmägi)

Rasmus Suits

Joonatan Pajuväli

Kaspar Kaskla

Herbert Muhu

Amiran Knjaževits

Andreas Artma

Henri Talts

Jonathan Tamme

Karl Kielas

Kennert Rannama

Kris-Aller Kusmin

Kristofer Robin Grün

Martti Tarsalainen

Oliver Rätsep

Randar Rätsep

Richard Kiviselg

Robert Platais

Tanel Tamm

Tauri Kovalevski

 

U13 I (treener: Joonas Einfeldt)

Villem Saarse

Handro Krünberk

Mattias Esken

Annes Maate

Devin Borisov

Rait Lumiste

Taavet Allikas

Aleksander Vainula

Kaspar Paas

Klen Liiva

Kauri Põliste

Henri Sireli

Markus Rätsep

Toomas Kovalevski

Andres Vunk

Kerot Luhaäär

 

U13 II (treener: Nils Grün)

Elmar Jefimov

Huko Sinijärv

Rocco Kartau

Mikk-Markus Manilets

Kevin Tammela

Tarmo Suur

Hugo Sipelga

Ken Mägi

Meelis Põliste

Rebeka Nora Jürgens

Robin Mitt

Niglas Meinson

Jan-Erik Gerne

Johann Tohv

 

U11 I (treener: Joonas Einfeldt)

Bruno Koger

Simon Sirg

Riston Kiviselg

Joosep Käige

Richard Johan Sebastian Tori

Oliver Püüding

Markus Juust

Gregor Metsa

Marko Kuusekänd

Robin Mittenbritt

Kert Heljas

Magnus Hartwich

Ken Vassilenko

Mirek Aluste

Egert Viidebaum

Andri Ruul

 

U11 II (treener: Martin Kuldmägi)

Aaron Rüütel

Andro Türn

Tarmo Türn

Ekke Rahu

Jass Harjaks

Karl Martin Veber

Marten Saar

Kerdo Pärnpuu

Kerto Jets

Ron Sebastian Tamm

Kim Lehissaar

Jesper Muhu

Kim Jakobson

Rasmus Mitt

 

U11 III (treener: Nils Grün)

Armando Mihhalaki

Keith Kaljula

Reigo Nõmm

Romet Kartau

Aaron Pernits

Carl-Luis Õigus

Gert Manilets

Gert Martin Muttel

Kaarel Kahro

Kristor Laius

Markus Aasala

Markus Linkmann

Markus Särev

Mattias Rull

 

U9 I (treener: Joonas Einfeldt)

Kert Erikson

Eneli Eenraid

Ken Eric Neutal

Kerret Uibomäe

Adrean Anufriev

Siim Kosenkranius

Ranar Viitmann

Aksel Kennard Tammine

Mihkel Saarse

Ryan-Anthony Tamme

 

U9 II (treener: Nils Grün)

Gert Marten Sööt

Hendrik Saar

Jako Kohv

Johannes Ots

Kalle Kask

Kert Luhaäär

Robin Attim

Tristan Luik

 

U9 III (treener: Martin Kaskla)

Kusti Kuusik

Romet Kakko

Rainis Oskar

Henri Steinberg

Christopher Reander Peeterson

Bairon Kremer

Andro Pähkel

Krisander Kivisaar

Mattias Tõrva

Märt Talimaa

Uku Reimann

 

U9 IV (treener: Priit Vallap)

Johannes Leidur

Karl Nikolai Meibaum

Karlos Piile

Kennerth Ööpik

Kennet Saar

Kermo Varep

Laur Tamm

Artur Vilk

Marvin Juust

Mathias Must

Rasmus Aedma

Rasmus Ville Rang

Richard Sipelgas

Robin Põder

Roger Pärn

Sten-Markus Perkons

 

U9 V (treener: Nils Grün)

 

Andero Stig Saarpere

Henri Vahemets

Joosep Grün

Karlis-Orm Kangur

Kevin Tammela

Kristiine Mändmets

Margus Suur

Pärtel Pesti

Raigo Grandberg

Rasmus Lember

Rasmus Soomets

Risto Pärna

Tobias Murulauk

 

U9 VI (treener: Priit Vallap)

Alex-Sander Vahnin

Andri Mändul

Andri Riieli

German Retškalov

Jan Ende

Jasper Kullamaa

Kaarel Krimses

Karel Koitla

Kristofer Gill

Marten Savila

Regon Priipalu

Sten-Marten Saar