Aasta algas aktiivselt

Jõulud ja aastavahetus üle elatud, naasime rõõmsalt jalgpallirütmi. Uue aasta esimesel võistlusnädalavahetusel jätkus väljakutseid rohkelt.

Eriti tihe nädalavahetus oli 2014/15 võistkonnal, kes saavutas nii esimese, teise kui ka kolmanda koha! Kaks kirkamat medalit toodi ära Kolme Linna Turniiri teiselt etapilt, aga hinnatavamgi on Nõmme Talveliiga kolmas koht. Pealinnas jäi saldoks üks võit (2:0 vs Kalevi Kratid), kolm viiki (2:2 vs Infonet, 1:1 vs Tabasalu, 0:0 vs Nõmme United) ja üks kaotus 0:1 vs FC Tiigrid).

2014/15 võistkonna peatreener Joonas Einfeldt Talveliigast: “Paradoksaalne turniir. Pole varem kuigi tihti kogenud olukorda, kus mängijad on pärast kolmandat kohta täiesti löödud ja lohutamatud. Esimesed kolm mängu mängisime tublisti. Neile mängudele järgnesid kaks suurepärast mängu … kus me palli mitte kuidagi võrku ei saanud. Eks sellest pettumus tuligi, et justkui olime vastatest selgelt üle, aga ei suutnud seda tablool kajastada. Aga treenerina jäin rahule.”

Kolme Linna Turniiril osales ka 2012 võistkond, kes leppis sel korral kaheksanda kohaga – kaotati nii veerandfinaalis kui ka kohamängudel, mille otsustasid penaltid. 2010 II võistkond aga tutvus uue juhendaja Eerik Kaupmehega Raplas toimunud turniiril, kus neljast mängust ei õnnestunud võita ühtegi.

EJL-i akadeemia võistkonnaga viibib Poolas meie esindusmeeskonna mängija Ken Vassilenko. Esimene lahing Lodz Widzewi U16 võistkonnaga lõppes akadeemia poistele 2:2 viigiga, uuesti võrreldakse võimeid pühapäeval.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, FYSIOwell stuudio, Fermid.ee, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad