Aasta esimestelt turniiridelt sinilindu ei püütud

2023. aasta on kaks nädalat vana ja esimesed kaks turniiri on selja taga meie noortelgi. Kokku võib need võtta tõdemusega, et siit saab paremaks minna.

Nimelt ei õnnestunud poistel võita ainsatki mängu, kuid seda kohati väga adekvaatsetel põhjustel. Valgas toimunud turniir läks aga täielikult aia taha 2012 võistkonnal, tulemuseks neli kaotust.

Meie 2014 võistkond osales aga pealinnas Nõmme Talveliigas 2013 vanuses, kus viiest mängust viigistati neli ja kaotati üks. Kui ainus kaotus tuli Saku Sportingu eakaaslastelt, siis viigid endast vanemate FC Tallinna, JK Tabasalu, Harju JK ja Kalevi Krattide võistkondade vastu väärivad kiitust.

Uuel nädalal avaneb võimalus vigade paranduseks kodusel Väikelinna Cupil, kus laupäeval-pühapäeval madistavad Pärnu-Jaagupis 2011 ja 2013 vanused. Turniiri kavas on toimunud väikesed muudatused, millega saab tutvuda siin.

Ettevalmistust uueks hooajaks on alustanud ka esindusmeeskond, kes pidas pühapäeval oma esimese kontrollmängu. Nende mängude tulemused võtame kokku hiljem – hetkel aga ootame endiselt otsust, kas mängime uuel hooajal II või III liigas.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad