Aasta lõppes valusa kaotusega penaltiseerias

Poseidoni võistkondade jalgpalliaasta viimased lahingud peeti nädalavahetusel Tallinnas, kust treener Martin Kuldmägi 2010 grupp tuli tagasi õnnetu neljanda kohaga.

Sel hooajal juba nii mõneltki turniirilt karikaga naasnud võistkond alustas pealinnas Reval Cupi 1:3 kaotusega Saku Sportingule ja leppis siis 1:1 viiki Rae Spordikooliga, kuid avapäeva lõpus võetud magus 3:1 võit FC Flora Valge üle hoidis uksi lahti.

Tabelis tekitas see teiseks päevaks olukorra, kus kõik oli enda teha: võit viimases grupimängus andis pileti pronksimängule ja just selle merejumalad 2:0 võiduga JK Tabasalu üle lunastasid. Selles lahingus tuli aga 1:1 viigi järel penaltiseerias tunnistada Läänemaa JK paremust.

Treener Martin Kuldmägi: “Väga valus lõpp turniirile, kuid see ei vähenda poiste saavutust. Alustasime üsna kehvade tulemustega, kuid mängisime end tagasi medalikonkurentsi, ka võistkonnasisene emotsioon oli seeläbi väga hea. Otsustavas mängus jäi kahjuks teravusest ja värskusest puudu. Kaotus mõjus valusalt, kuid usun, et mängijad tulevad sellest lõpuks tugevamana välja.”

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad