Aastalõputurniir Tartus pakkus Poseidonile nii rõõmu kui kurbust

Poseidoni esindus- kui ka duubelmeeskond esinesid Aastalõputurniiril südikalt, kuid ei pääsenud napilt alagrupist edasi. Kui 21. detsembril toimunud IV liiga turniiril saavutati alagrupis 2. koht, siis täpselt sama korrati päev hiljem III liiga turniiril.

Seda huvitavamaks võib pidada asjaolu, et mõlemad meeskonnad suutsid võita oma esimesed kaks mängu, kuid kaotasid otsustavas nö veerandfinaalis hilisemale võitjale. Kuigi mõlema meeskonna eesmärk oli jõuda vähemasti alagrupist edasi, siis laias laastus võib jääda rahule, sest mõlemad meeskonnad suutsid võita kaks mängu ning kaotada vaid ühe. Samuti lõid ja lasksid mõlemad meeskonnad viis väravat.

Mõlemat turniiri külastanud Silver Lulla võttis muljed kokku järgnevalt: “Alustuseks võtaksin kokku IV liiga turniiri, kuhu läksime uuel hooajal IV liigas debüteeriva duubelmeeskonna mängijatega. Esimene mäng Jõgeva Wolvesi vastu oli pingeline, kuid suutsime tänu Peeter Lauri kahele tabamusele 2-1 võidu saavutada. Võit oli seda magusam, kuna Jõgeva meeskonnas mängisid vennad Tennod, kes on mõlemad korraliku Premium liiga kogemusega ning vanem vend Siim on mänginud kolmel korral koguni Eesti koondises. Teises kohtumises Tallinna Auguri vastu panime oma paremuse selgelt maksma. Juhtisime kuni viimase sekundini kohtumist 3-0, kuid siis tekkis korraks segadus kaitses ning lasime lõpusireeni kõlades endale ühe tagasi lüüa. Viimane kohtumine tuli aga hilisema turniirivõitja Trummi SK Kohila vastu, kes oli omakorda meist selgelt 3-0 parem. Seega võib turniiriga rahule jääda, kuna harjutasime kokkumängu ning tegime oma minimaalse tulemuse ära.

III liiga turniirile läksime sarnaste mõtetega – lootsime jõuda vähemasti poolfinaali, kus meid oleks teoreetiliselt pidanud ootama FC Zenit Tallinn, kelle koosseisus olid muuhulgas Ingemar Teever ja Tarmo Kink, kuid nad läksid ilmselgelt turniiri mängima vastaseid alahinnates ning said valusalt kõrvetada. Nad ei pääsenud ülimalt napilt alagrupist edasi. Meie aga omakorda suutsime esimesest kahest mängust napid võidud võtta ning teadsime, et viimasest mängust piisab meile ka viigist, et alagrupp võita. Paraku oli aga Saku Sporting paremini mänguks valmis ning suutis meid 2-0 alistada. Sellega oli ka III liiga turniir lõppenud, kuid laias laastus ei tohiks mehed liiga kurvad olla. Olulisi tegusi tuleb teha nüüd algaval hooajal 11 vs 11 mängides.”

Pärnu JK Poseidon koosseis:
Antti Luigemaa, Romek Kašulin, Kert Pulst, Kristo Laarmann, Marti Mägi, Hannes Kivilo, Andrias Niklus, Ott Kangur, Joonas Einfeldt, Ülari Tohver, Aron Tanel Niin.
Väravad: Kangur 2, Einfeldt 1, Tohver 1, Niklus 1.


Pärnu JK Poseidon II koosseis:
Argo Linnaste, Sven Saar, Priit Vallap, Aleksander Pihlak, Ivar Lepik, Nils Grün, Martin Kaskla, Peeter Laur, Tarmo Pihelgas, Silver Lulla, Alari Linnaste.
Väravad: Laur 2, Lepik 1, Vallap 1, Lulla 1.

Fotod: Maksim Mitrofanov (IV liiga turniir) ja Tarmo Pihelgas (III liiga turniir)

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad