Algamas on traditsiooniline Väikelinna Cup

Järgmisel kahel nädalavahetusel kuuluvad paljud saalid ja spordihooned üle Pärnumaa noortele pallivõluritele, sest juba mitmendat-mitmendat hooaega on toimumas saalijalgpalli turniir Väikelinna Cup. Tänavuse turniiri raames väisavad meie üritust erinevad võistkonnad üle Eesti 2006, 2008, 2010, 2011, 2012 ja 2013 vanuseklassides, lisaks toimub esmakordselt ka eraldi turniir tüdrukutele.

Kokku seitsmele turniirile on kohale tulemas meeldivalt kirju pilt erinevatest võistkondadest üle Eesti, sh nii Saaremaalt, Tartust, Tallinnast, Põlvast, Vändrast, Elvast ja loomulikult Pärnust. Turniirile ootame sel korral 57 võistkonda, keda võõrustame Kilingi-Nõmme, Uulu ja Häädemeeste spordikeskustes. Nagu tavaks on kujunenud, mängime nooremates vanuseklassides mängurõõmu ja hea emotsiooni peale, vanemates vanustes on aga loodetavasti ees ootamas tulised finaalkohtumised ja dramaatilised lõppmängud.

Klubi tegevjuht Martin on ootusärevil: “Oleme aastast aastasse üha rohkem hakanud koduturniiri korraldamisse panustama, mistõttu on tore tõdeda, et nii palju võistkondi nii mitmest ja eri paigust üle Eestimaa osalemas on. Head meelt valmistab ka see, et tänavu saame esmakordselt tüdrukute võistkondi võõrustada – loodame, et see muutub samuti heaks tavaks. Ettevalmistustööd on tehtud, mistõttu ei jäägi muud üle, kui kannatlikult turniiri avavilet oodata!”

Kohtumiseni juba jalkaväljakul!

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad