Duubel jätkab Tallinnas varasemast süsteemsemalt

Poseidon II mängib kolmandat aastat järjest pealinnas, esimest korda treenitakse regulaarselt ja konkreetse treeneri juhendamisel. Hooajale minnakse vastu omade muredega, kuid varasemast selgelt paremas seisus.

Kui tunamullune ehk esimene hooaeg Tallinnas algas duublile keeruliselt, aga lõppes hea emotsiooni ja oma tasandi võitmisega, siis möödunud aastal kummitasid mured koosseisuga stabiilselt ja lõpuks tuli hooaeg pooleli jätta. Oli selge, et nii edasi minna ei saa.

Poseidoni juhatuse liige, Tallinna võistkonna esindaja Silver Lulla: “Pidime väga tõsiselt peeglisse vaatama ja võtma vastu otsuse, kas projekt lõpetada või see kardinaalselt ümber teha. Valisime jätkamise tee, mis tähendas suuri muutusi, kuid usun, et oleme talvel õige lahenduse leidnud. Hooaeg näitab, kas oleme ka reaalselt mudast välja sipelnud, naudime taas jalgpalli ja võtame võite.”

Duubel jätkab seega tegutsemist pealinnas. Et vältida eelmiste hooaegade probleeme, alustati juba veebruaris regulaarsete treeningutega, mida viib läbi Adebayo Olajide Abubakar – meiega juba tunamullu suvel liitunud Nigeeria passiga leegionär, keda omad tunnevad nimega Abu.

Duubelvõistkonna peatreener Abu: “Pärast kahte eelmist hooaega kadus mul motivatsioon mängida. Siis aga suhtlesin Silveriga ja otsustasin pakkuda end treeneriks, et aidata teisi. Armastan jalgpalli ja tahan sellega seotud olla, minu eesmärk Eestisse tulles ei olnud mängida. Treeneri roll on mulle väärt võimalus ja usun, et suudame midagi head korda saata.”

Hooajaeelsel perioodil on treenitud kord nädalas sisehallis ja peetud ka kaks kontrollmängu. Esindusmeeskonna vastu suudeti avapoolajal mängus kenasti sees püsida ja teise poolaja alguses seis viigistada, kuid vahetustega mäng lagunes ja lõpuks näitas tabloo pärnakate 12:4 võitu. Teises kohtumises III liiga võistkonna FC Hell Hunt vastu tuli leppida 1:6 kaotusega.

Uut liigahooaega alustab duubel juba 2. aprillil, kui väikese karika raames kohtutakse III liiga võistkonna FC TransferWise’iga. IV liiga hooaeg algab kodumänguga Saue JK II vastu 24. aprillil.

Abu lisas: “Usun, et paremad ajad ootavad ees. Kuigi paljudel uutel mängijatel ei ole suurest jalgpallist kogemusi, on nad motiveeritud ja pühendunud. Näis, kuidas hooaeg läheb. See on nii meeskonna kui ka minu jaoks huvitav proovikivi. Teatud tingimuste täitumisel arvan, et võiksime konkureerida isegi edasipääsule III liigasse.”

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad