Edukas nädalavahetus Käärikul

Lõppenud nädalavahetus pakkus põhjust rõõmustamiseks Kääriku Cupi valguses, kust naasime kahe komplekti medalitega.

Laupäeval-pühapäeval olid Käärikul madistamas merejumalad nii 2012 kui ka 2014 vanuseklassides. Vanem ehk 2012 võistkond jäi väga napilt medalita – alagrupp lõpetati teisena lätlaste Riga Dinamo järel (1:3 kaotus), kuid Tartu Heliose (1:0), Nõmme Kalju (0:0) ja soomlaste PK-35 (2:0) ees. See tähendas pronksimängu ja kohtumist FC Floraga, kellele paremust tunnistati 2:2 viigi järel penaltiseerias.

2014 vanuses esindasid meid Sinine ja Must võistkond, lõpetades vastavalt kuld- ja pronksmedalitega! Sinine alistas esmalt alagrupis Saku Sportingu (6:0) ja Tartu Heliose (7:0), siis veerandfinaalis Tartu Tammeka (3:1), poolfinaalis Pärnu Vapruse (1:0) ja finaalis WJK Santose (1:0). Must oli Santosega koos juba alagrupis (2:2), lisaks edestati Võru Heliost (3:0). Veerandfinaalis alistati Tartu Helios (5:1), kuid poolfinaalis jäi Santos peale (1:4). Pronksimängus Vapruse vastu võeti aga magus 3:1 võit.

2014 vanuseklassi peatreener Joonas Einfeldt: “Mõlema võistkonna jaoks oli eeldatav väljakutse suur, sest läksime turniirile vastavalt kaheksa ja üheksa mängijaga [formaat 7 vs 7]. Aga kõik tulid olukorraga hästi toime ja tänu rohketele mänguminutitele oli ka areng kiire. Sinine võistkond oli läbivalt kindel, nagu tegelikult ka Must. Kokkuvõttes on tulemus igati hea! Negatiivse poole pealt tuleb üldise mängupildiga veel palju vaeva näha, see jäi selgelt liiga individuaalseks. Selle kallal aga jõuame veel tööd teha.”

Eesti meistrivõistlustel käisid nädalavahetusel väljakul mõlemad U14 võistkonnad. I võistkond võttis ette pika tee Narva, kuid kaotas visa lahingu järel kohalikule TJK Legioni esindusele 0:3. II võistkond võõrustas kodus Põhja-Tallinna Voltat ja kirjutas tabelisse 1:1 viigi.

Esindusmeeskond käis platsil aga kahel korral. Nädala keskel langeti õnnetult välja karikavõistlustelt, kui vähemuses ja lisaajal tuli tunnistada Aruküla Vigri 2:3 paremust. Nädalavahetusel liigamängus Saku Sportinguga lagunesime täielikult, tablool 1:9.

Esindusmeeskonna mänedžer Ivar Lepik: “Esmalt suur aitäh kõigile, kes ka selliste tulemuste juures meiega jäänud on. Vabandustest ja põhjendustest aitab, peame asjad korda saama võistkonna sees. See on algava nädala fookus. Loodetavasti suudame hooaja viimases seitsmes mängus pakkuda väärikamaid esitusi.”

Uuel nädalal mängib esindus võõrsil, kui pühapäeval kell 17.00 võõrustab meid Kernu staadionil Saue JK.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad