Ei ole head ilma halvata

Septembrikuu keskpaigas ei saa jalga gaasipedaalilt tõsta, kui on soov hooaeg edukalt lõpetada. Enamik talitas nende sõnade järgi, duubli hooaeg lõppes aga kahjuks enneaegselt.

Alustame elevandist keset tuba: Tallinnas tegutsev duubel andis teist nädalat järjest loobumiskaotuse ja see tähendab, et meistrivõistlused lõppesid nende jaoks kolm nädalat enne õiget aega. Nii teist aastat järjest, kuigi tänavu prooviti teisiti ja seni olid asjad toiminud. Tulemus aga ei muutunud.

Tallinna võistkonna eestvedaja, Poseidoni juhatuse liige Silver Lulla: “Duubelmeeskonna elushoidmisega oleme Poseidonis aastaid vaeva näinud. Ei olnud lihtne Pärnus, ei olnud lihtne Tallinnas. Aga usun, et võime olla rahul, et üritasime ja saame duubelmeeskonnaga Tallinnas mängimise eksperimendi lõpetada.”

Õnneks ei ole sarnaseid probleeme meie noortel, kes vägevalt edasi panevad. U17 alistas Ida-Virumaa Alliance’i kodus 7:1, neli väravat kirjutati Henri Sireli nimele. Kaks vooru enne hooaja lõppu ollakse kinni väärtuslikus seitsmendas kohas.

U15 jätkab samuti oma liigas kõrges konkurentsis. Sirelile sekundeeris Magnus Hartwich, kelle neli tabamust juhtisid tiimi 6:1 võidule FC Elva üle. Minna on kolm vooru, kus tuleb ise mehe eest väljas olla.

U13 I jäi omakorda liigamängus Elvale alla 1:5, kuid sama võistkond rehabiliteeris end mõnevõrra Kääriku Cupil, kus 2010 vanuses tublilt esineti. Alagrupis alistati FC Flora, Tartu Merkuur ja Saku Sporting nulliga, kuid jäädi siis ise grupi võitja otsustanud mängus 0:1 alla Pärnu Vaprusele. Pronksimängus tuli tunnistada ka Peipsi Unitedi paremust.

Samuti käis Käärikul 2012 võistkond, kes alistas esmases grupis WJK Santose, kuid kaotas Saku Sportingule. Veerandfinaalis tunnistati Tartu Merkuuri paremust, seejärel alistati kohamängudel FC Flora, kuid lahingus viiendale kohale jäi soomlaste PK-35 seisuga 1:0 peale.

Uuel nädalal on tagasi kodus esindus – kolmapäevases derbis võõrustatakse Mai kunstmurul kell 19.30 PJK II võistkonda. Tule ja toeta omasid!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad