Esimene nädalavahetus, esimene karikas

Uus jalgpalliaasta ei alanud Poseidoni noortele merejumalatele sugugi halvasti: ära toodi üks komplekt pronksmedaleid ja kaks viiendat kohta.

Meie 2010 II võistkond käis läinud nädalavahetusel vastastega jõudu katsumas Valga Cupil. Tiim löödi kõigile piisava mänguaja pakkumiseks pooleks, kaheksa võistkonna konkurentsis naasti kolmanda ja viienda kohaga. Ettepoole jäid Valga Warrior ja Peipsi United.

Treener Martin Kaskla: “Mõlemad satsid täitsid turniiriks seatud eesmärgid. Ühel võistkonnal oli reaalne võimalus jõuda ka finaali, kui poolfinaalis Warriori vastu kaks korda juhtima läksime, kuid lõpuks tuli leppida 2:3 kaotusega – väga õpetlik mäng iseenesest! Kokkuvõttes saime turniirilt palju võrdseid mänge ja hea emotsiooni, mille pealt edasi minna.”

2013 võistkond käis aga treener Janar Larini juhendamisel turniiril Viljandis, kus alagrupis napilt Nõmme Kalju ja FC Elva järel kolmandaks jäädi. Kalju võitis turniiri, Elva pronksimängu ja meie viienda koha lahingu; selja taha jäid seekord Tabasalu, Otepää ja kohalik Tulevik.

Reedel alustas Martin Kuldmägi juhendamisel hooajaeelse ettevalmistusega ka esindusmeeskond. Esimeses trennis oli kohal 25 mängijat, nende seas nii vanasid olijaid, Poseidonisse naasjaid kui ka uusi nägusid – sellest kõigest aga pikemalt tulevikus.

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad