Esindusel mustrit murda ei õnnestunud

Poseidoni esindusmeeskond andis hooaja viimases voorus endast kõik, et positiivsel foonil lõpetada, kuid läks nii nagu sel hooajal juba korduvalt läinud.

Mängu eel tekitas nii meie kui ka Keilast külla sõitnud vastaste leeris elevust mulluse parima väravaküti Artur Šalda naasmine kodumaale ja seda põhjusega: hoolimata vähesest jalgpallipraktikast näitas ta ründajalikku vaistu juba esimestel sekunditel. Kui Henri Sireli meid 21. minutil 1:0 ette viis, andis just Šalda söödu; viis minutit hiljem sündis tema löögist ka 2:0 juhtvärav.

Tagantjärele targana oleksime pidanud mängu esimesel poolajal enda kasuks ära otsustama, aga nagu jalgpallis ikka, ei läinud kõik plaanitult ja hoopis vastane kasutas oma võimalused ära. 29., 45. ja 66. minuti väravatest haaras Keila 3:2 eduseisu, millele meil enam vasturohtu polnud. Kaotasime sel hooajal juba kolmandat korda 2:0 eduseisust 2:3.

Esindusmeeskonna kapten Marti Mägi: “Hooaja viimane mäng algas paljulubavalt, kui parim väravakütt naasis. Meeskond sai sellest indu ja alustas hästi, aga kahjuks jõud rauges. Selline üles-alla võtabki hooaja kokku. Positiivse poole pealt oli meid endiselt toetamas suur hulk fänne – suur tänu, et meid sõltumata tulemustest läbi hooaja toetasite! Puhkame nüüd mõned nädalad ja analüüsime juhtunut, et järgmisel hooajal rohkem rõõmsaid emotsioone pakkuda.”

Sellega on Eesti meistrivõistluste hooaeg meie võistkondade jaoks lõppenud ja ka muus osas oli nädal võrdlemisi jalgpallivaikne, kuid kaks olulist sündmust siiski möödunud nädalasse jäi. Ametlikult avati Pärnu jalgpallihall, mis talviseid tingimusi ka meie jaoks kordades parandab ja kus juba treenidagi oleme jõudnud; treener Janar Larin aga lõpetas UEFA A-kategooria kursused. Palju õnne!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.