Esindusele kahest kaks!

Poseidoni esindusmeeskond madistas pühapäeval Tallinnas tugeva Maksatranspordiga. Tabelisse kirjutati 3:1 võit ja kolm punkti!

Kui avavooru vastane Flora IV oli meile võõras, siis Maksatranspordiga madistasime ühes liigas ka mullu: võõrsil jäime neile alla suurelt 0:7, kodus aga kirjutasime tabelisse 0:0 viigi. Eelmise hooaja lõpetasid nemad seejuures kõrge kolmanda kohaga.

Nüüd taas võõrsil suutsime kaitses asjad esialgu hästi kontrolli all hoida ja väravateta avapoolaja järel avas 48. minutil skoori Anton Issakov, kulus veel kaheksa minutit ja Artur Šalda (Fermid.ee) duubeldas edu. Kuigi vastased suutsid veerand tundi enne lõppu penaltist ühe tagasi lüüa ja nõnda mängu pingeliseks ajada, skoorisime üleminutitel hoopis meie: võõrustajate väravavaht seikles keskväljal ja Kristel Koortil avanes võimalus pall tühja võrku veeretada!

Teist mängu järjest skoori teinud Artur Šalda (Fermid.ee): “Hooaeg on tegelikult alanud nii mängupildi kui ka realiseerimise osas keeruliselt, aga see näitab, et oleme tugevad – isegi nii on tabelis kirjas kaks võitu. Kui enne suve enda mängu korda saame, siis miks mitte võita ka järgmised 20 mängu!”

Kehvalt läks noortel: U17 võistkond oli hädas koosseisuga – üks väravavaht tegutses olude sunnil väljakumängijana, terve teine poolaeg tuli hakkama saada vähemuses – ja FC Tallinn lõi meie võrku lausa 11 vastuseta palli. U15 käis aga külas Tartu Tammekal ja pidi taas vastase nappi paremust tunnistama: tartlased lõid mängu esimese ja viimase värava, millest piisas 2:1 võiduks.

Uuel nädalavahetusel mängib taas kodus esindusmeeskond: Läänemaa JK Haapsalut võõrustatakse laupäeval, 23. aprillil kell 14.00 Mai kunstmurul. Tule ja toeta omasid, kirjutame koos tabelisse veel kolm punkti!

Pühapäeval ja esmaspäeval korraldame aga Sindi kunstmurul taas Väikelinna Cupi vanustele 2012-2016 – vaata lähemalt!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.