Esindusele magus võit!

Möödunud nädalal võitsid Poseidoni võistkonnad Eesti meistrivõistlustel kuuest mängust neli, esimesed kolm punkti kirjutas tabelisse ka esindusmeeskond.

Kohalikud duellid on alati intrigeerivad ja madin Pärnu JK duubliga ei erinenud kuidagi. Poseidon kallutas kohtumise enda kasuks seisuga 2:1, kusjuures võiduvärava lõi 72. minutil vaid 15-aastane Richard Kiviselg, kellele see oli esindusmeeskonnas debüüdiks.

Tribüünidele kogunenud 85 pealtvaatajat püstitasid ühtlasi Eesti jalgpallihooaja esimese publikurekordi, mida kajastasid nii Pärnu Postimees kui ka Soccernet.ee.

“Sügav kummardus kõigile, fantastiline tunne oli taas publiku silme all mängida!” kiitis Poseidoni esindusmeeskonna juhendaja Ivar Lepik. “Ja suur aitäh ka valitsusele – kuigi otsus jäi meie jaoks natuke hilja peale, suutsime uue info enam-vähem adekvaatselt poolehoidjatele edastada. Usun, et kõik, kes kohale jõudsid, said väärt elamuse.”

Richard ei olnud seejuures ainus 15-aastane debütant, vaid oma esimesed tuleristsed sai ka Kaspar Kaskla. Tuult tiibadesse noortele!

Kolm võitu jätsid merejumalad Raekülas koju pühapäeval, kui U16 alistas 5:0 FC Kuressaare, U14 sai 7:0 jagu Tartu Tammekast ja U12 oli hokiskoori meenutava 8:3 seisuga üle Raasiku Jokerist.

Kaotusega leppisid möödunud nädalal duubelmeeskond, kes kaotas 3:1 eduseisust 3:4 Tallinna Piraaja duublile, ja U12 teine võistkond, kes käis Haapsalus ning jäi 0:3 alla Läänemaa JK-le. Aga pole midagi: kaotustest õpitaksegi!

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, Fermid.ee, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad