Esindusmeeskond jätkas võidukalt + intervjuu Silver Lullaga

Pärnu JK Poseidoni esindusvõistkond võttis kohustusliku võõrsilvõidu JK Kernu Kadaka üle. Skooriks jäi meie poolt vaadatuna sedapuhku 4:2, kusjuures kõigi nelja värava autoriteks olid erinevad mängumehed.

Mäng toimus meile juba legendaarseks põrumiskohaks saanud Kernus, kus oleme erinevate vastaste vastu läbi aegade alati punkte kaotanud, aga sel korral läks teisiti ja murdsime needuse. Mängu staatus otsustati juba 25 minutiga, kui skoori tegid Hannes Kivilo, Andrias Niklus ja Artur Klein. Esimese poolaja lõpuminuteil suutis Kernu võistkond realiseerida küll penalti Jan Õuna jala läbi ja tuua mängu natukenegi põnevust, kuid vastaste viimase lootuse mängu tagasi tulla lõpetas Silver Lulla, kes realiseeris 88. minutil penalti. Kodupubliku rõõmuks suutis siiski veel päris mängu lõpus väravaga hiilata Kaimo Kure, mis tegigi lõppseisuks 4:2.

JK Kernu Kadakas on madalamate liigadega kursis olevale inimesele tuntud muuhulgas oma toorutsemiste osas, mida võis mitmel korral ka selles mängus näha. Kuna meie ühel mängumehel – penaltikuningas Lullal – seisab antud mängu tõttu ees pikem vigastusepaus, otsustasime teha temaga ka intervjuu, et teada saada tema emotsioonidest, olukorrast ja üleüldiselt uurida natukene Poseidoni tegemiste telgitaguseid.

Intervjuu esindusvõistkonna mänedžer Silver Lullaga

Intervjuu viis läbi seekord mitte mängul käinud keskväljamees Aron Tanel Niin

Aron: Tere, Silver! Palju õnne värava puhul! Käivad jutud, et kuigi olid resultatiivne, said mängus tõsiselt viga. Räägi, mis juhtus?
Silver: Tere, Aron! Aitäh õnnitluste eest! Alati on meeldiv tunne, kui meeskond võidab ning veel parem on tunne, kui ka ise jala valgeks saad. Tegu oli mu esimese väravaga kolmandas liigas, paraku ka viimase väravaga tänavu, sest minu hooaeg sai selle mänguga ka tõepoolest lõpu. Kuigi JK Kernu Kadaka vaimselt ebastabiilne väravavaht oleks pidanud juba 5 minutit varem punase kaardi saama selle eest, et mulle mänguvälises olukorras küünarnukiga vastu lõugu lõi, siis antud väravamomendis käitus ennekõike valesti kohtunik. Sain hea palli Lillelt ning ründasin palli, jõudsin esimesena pallini ja lõin selle terava nurga alt sisse, paraku ei suutnud oma hoogu pidurdada suure kondiga vastasmeeskonna väravavaht, kes hüppas mulle põlv ees roietesse. Tulemuseks 7. ja 8. roideluumurd ning võimalik ka, et 9. roideluu läks katki, seda pildi pealt ei osatudki kohe öelda. Hämmastav oli antud situatsioonis kohtunik Jahimaa otsus väravat mitte lugeda, ning anda hoopis kollane kaart väravavahile ning penalti. Antud olukorras olnuks ainuõige otsus mängida edu ning värav ära lugeda. Kas õige oleks anda väravavahile seal kollane või punane, see jäägu teiste otsustada, mina päris täpselt ei näinud, kuidas ta mulle sisse tuli. Selge on aga see, et minu ribid on katki, sest mängijat ei eemaldatud väljakult õigeaegselt. Mul on kahju, et ei saa meeskonda allesjäänud liigamängudes aidata, ning mul on kahju, et mul pole võimalik karikamängus Nõmme Kalju FC või JK Narva Transi vastu mängida, kuid loodan, et meeskond annab Haapsalule lahingu ning proovime liigatabelis 4. kohale tõusta. Ega muud midagi, kui pea püsti ja edasi!
Aron: Selge pilt, igavesti kurb lugu. Soovin Sulle enda ja kogu merejumalate armee poolt kiiret paranemist ja peatset tagasitulekut treeningutele! Kuna Sinu puhul on tegemist ikkagi esindusmeeskonna mänedžeriga, siis räägi veel lõpetuseks, millised mõtted on tekkinud seoses klubi esimese hooajaga Kolmandas liigas ning mis on tuleviku sihid. Mida on meie poolehoidjatel veel loota ja oodata?
Nagu juba öeldud, siis eesmärk on hooaeg soliidselt lõpetada. Viies koht on hetkel meie kaotada. Neljas koht on teoreetiliselt võimalik, kuid selleks on meil vaja teiste meeskondade abi. Eks näis, kuidas see hooaeg lõpeb, kuid ühes olen kindel – meie debüüt III liigas oli kindlasti edukas. Siinkohal tuleb silmas pidada seda, et kunagi varem ei ole meie klubi ega osad mängijad nii kõrgel mänginud. Lisaks peame endale aru andma, et tänavune III liiga läänetsoon oli erakordselt kõva koosseisuga. Mitmed tabeli tippu kuuluvad satsid mängisid hooajavältel regulaarselt II liiga tasemel meeskonnana. Ka mitmed tabelikeskmikud olid võimelised heal päeval II liiga taset näitama. Seda kõike silmas pidades võime 5. kohaga tänavu rahul olla kindlasti. See on heaks platvormiks tulevaks aastaks, mil ilmselt tuleb oma eesmärke pisut tõsta ning seada ehk eesmärgiks võitlus II liiga pääsme nimel. Kui liigahooaeg kõrvale jätta, siis on kindlasti üheks magusaimaks mänguks Evald Tipneri nimelise karikasarja 1/16-finaal, kus läheme kokku kas Nõmme Kalju FC või JK Narva Transiga. Antud kohtumine toimub 5. oktoobril kell 19:00 ning mängust tehakse ka otseülekanne. Loodan, et suudame kõrgliigaklubile väärikat vastupanu osutada ning et kõik meie fännid ja toetajad antud kohtumist kaeksid kas staadionil või otseülekande vahendusel. Uuest hooajast on veel vara rääkida, kuid selge on see, et ühtegi latti me oma saavutatud kõrgustest enam madalamale langetada ei saa.
Ühtlasi on antud karikamängu puhul tegu ka meie esimese mänguga, mida on võimalik staadionile tulemata reaalajas näha. Nagu päris, väga võimas! Aitäh, Silver!
 
Nagu intervjuust lugeda võite, siis on ootamas meid ka lõppeval hooajal huvitavad sündmused. Esimesed asjad siiski esimesena – tuleval pühapäeval (25.09.2016) kell 13:00 võõrustame Pärnu Kunstmurustaadionil Kärdla Linnameeskonda, kust vajame võitu ning ootame kohale palju kaasaelajaid. Staadionil näeme!
Tark mäng, tark klubi!
 

Arhiiv

Kategooriad