Esindusmeeskond jätkas võidukat seeriat hooajaks ettevalmistumisel

Teisipäeval, 24. veebruaril, võõrustas Pärnu JK Poseidoni meestetiim FC Tartu esindusmeeskonda. Tartlased näitasid üles kõva visadust ja tulid meile külla vabariigi 97. sünnipäeval, aga sellest piisas neile vaid esimeseks poolajaks. Ühtekokku oli see meile kolmas järjestikune võit hooajaks ettevalmistumisel.

Mäng algas luuravalt ja mõlemapoolsete rünnakutega. Esimesel poolajal olid kokkuvõttes meil siiski paremad variandid väravat lüüa, aga vastaste hea kaitsemäng ja mõned eksimused ründemängus lõpetasid paljulubavad rünnakud. Tartu rünnakud summutas Poseidoni väravasuul seisnud uus täiendus, Taavi Tamm, kes tegi väga hea partii. Lisaks temale on meie meeskond täienenud võrreldes eelmiste mängudega laiali läinud JK Pärnu Jaagupi arvelt, kelle ridadest tegid Poseidoni särgis mehetegusid Tanel Pihelgas, Marti Mägi ja Peeter Laur.

Teine poolaeg tõotas tulla võitluslikum ja raskem kui esimene, sest vigastada sai meie keskväljamaestro ja kapten Ott Kangur. Poolehoidjatele infoks nii palju, et vigastus ei osutunud tõsiseks ning kindlasti tõttab Kangur väljakule ka järgmistes mängudes. Poolaja alguses jäimegi surve alla ja kõik tundus minevat rappa, kuid suutsime näidata kontrarünnakutes endalegi üllatavat jõudu. Väravaid lõime tõepoolest igale maitsele ning võitsime matši skooriga 6:0. Kahel korral oli täpne Peeter Laur, värava said kirja Karl Jonatan Valk, Lauri Lilleste, Marti Mägi ja Henry Hoolma.

Mängu ja meie tegemiste kohta kommenteeris ka peatreener Martin Kuldmägi: „Tartu mängust jäid natukene kahetised tunded. Muidugi on hea meel võita ning skoori üle ei saa nuriseda, kuid veebruarikuus ei ole tulemus oluline. Pigem soovime näha arenevat mängupilti. Kuna Tartu tuli meie vastu uue ja noore koosseisuga, siis ei saanud me oma mängust ja hetkevõimetest nii head ülevaadet, kui oleks tahtnud. Lõime küll palju väravaid ja näitasime kohati üsna atraktiivset mängu, kuid seda oleks vaja teha ka tugevamate meeskondade vastu. Kindlasti soovime omalt poolt tänada FC Tartut nende küllatuleku eest ning soovime neile uueks hooajaks kõike head ja paremat!“

Igal juhul on sellise tulemuse pealt hea edasi minna. Kindlasti on mängijad motiveeritud kandma võitudejada ka liigasse. Oleme endale seadnud selge sihi mängida tuleval aastal kolmandas liigas, seega eksimusteks palju ruumi ei ole. Hetkeseisuga on meie järgmine kohtumine 14. märtsil, kui jätkame hooajaks ettevalmistumist JK Viljandi Tuleviku duubelvõistkonna vastu. Seni püüame trennides anda endast kõik, et areneda ning olla algaval hooajal paremad kui kunagi varem.

Poseidoni koosseisus lõid vabariigi sünnipäeval kaasa järgmised mehed: Silver Lulla, Karl Jonatan Valk, Tanel Pihelgas, Kaspar Põldemaa, Egon Norden, Kristo Laarmann, Andrus Stimmer, Joonas Einfeldt, Romet Mihkels, Kristjan Õunpuu, Lauri Lilleste, Aron Tanel Niin, Alari Linnaste, Ott Kangur, Henry Hoolma, Marti Mägi, Taavi Tamm ja Peeter Laur. Treener: Martin Kuldmägi.