Esindusmeeskond käis Tartu Santose saunas

Evald Tipneri nimelises Eesti karikasarjas tuli meie vastaseks pärast Rumori Calcio alistamist Tartu Santos, kes mängib meist 4 liigat kõrgemal – Esiliiga A-s. Kuumal suvepäeval tõsiste autsaideritena Tamme staadionile sõitnud Poseidoni esindusel ei olnud sisselastud üheteistkümnele väravale millegagi vastata.

Kuna eelmisel aastal lasime samas ringis FC Infoneti meeskonnal minna meie vastu juhtima juba kõige esimestel minutitel, siis tänavu oli plaan selge – hoida nulli nii kaua kui võimalik. Lisaks sellele püüdsime nautida mängu, mängimist supermuruga staadionil ning lüüa auvärav. Kahe esimesega saime küllaltki hästi hakkama, sest Santos avas skoori alles 32. mänguminutil ning avapoolaeg jäi vaid 0:3 meie poolt vaadatuna. Teisel poolajal keskendusime mängu nautimisele ning püüdsime mängida ründavamalt, mis tekitas meile ka tõsiselt häid väravavariante. Samas, nagu ka arvata võis, tõid suurenenud liinide vahed välja meie haavatuse. Santos lisas teisel poolajal veel kaheksa vastuseta väravat, kuid vähemalt suutsime paaril-kolmel korral ka vastasfännides ärevust tekitada. Parimad optsioonid skoori teha olid Henry Hoolmal ja Joonas Einfeldtil, kuid vastaste selgelt kõrgemast klassist kaitsjad ja väravavaht hoidsid oma värava puutumata. Eks oma töö tegi ka piimhappekogus lihastes. Kuna ülisuure osa mängust ründas vastasmeeskond, polnud lihtne ründajatel otsustatel hetkedel piisavalt teravad-otsustavad olla ning kainet pead säilitada.

Antud mängust tegi meie äärekaitsja Tanel Pihelgas ka ilusa pildiseeria, kus on näha nii ärevaid hetki, mängijate emotsioone kui ka kohalikke pealtvaatajaid.

Pärnu JK Poseidon Nirvaana eest käisid Santose sauna nautimas Nils Grün, Kevin Lilleleht, Andrus Stimmer, Kert Pulst, Kristjan Õunpuu, Ott Kangur, Aron Tanel Niin, Carl-Richard Saks, Sten Vili, Joonas Einfeldt ja Henry Hoolma. Vahetusest sekkusid Sven Saar, Ott Nauts ja Ivar Lepik. Kasutamata vahetus oli klubi tegevjuht Silver Lulla, fotograafiks jäi nagu ennegi mainitud Tanel Pihelgas. Võistkonna treeneripingil istus peatreener Martin Kuldmägi.