Esindusmeeskond sõidab Tšehhi treeninglaagrisse

Poseidoni esindusmeeskond jätkab töises meeleolus, sest aprillikuu esimesel nädalavahetusel on meeste jaoks algamas uus hooaeg III liigas. Ettevalmistustega alustati detsembri keskel, märtsikuu lõpus sõidab meeskond treeninglaagrisse Tšehhi.

Seni on treenitud kolmel korral nädalas, lisaks on peetud sõprusmänge duubelvõistkonna, FCP Pärnu ning Tartu FC Santose duubelmeeskonnaga. Kui uuel hooajal IV liigas alustava FCP vastu ei saadud enamat 2:2 viigist, siis duubli vastu võeti selge seljavõit. Kõige hiljutisemas kontrollmängus alistati aga II liiga võistkond FC Santos II koduplatsil tulemusega 4:2, seega kolmest mängust on merejumalad kogunud kaks võitu ning ühe viigi.

Suuri muudatusi komplekteerituses ei ole ning peatreener Martini juhendamisel jätkavad sisuliselt samad mängijad, kes eelmisel aastalgi Poseidoni eest väljakule jooksid. Noortetreener Martin Kaskla läks aastaks USAsse elutarkusi omandama, Mairo Mägi lahkus klubist. Treeningutega on aga liitunud Taisto Rannamets, Madis Tammsaar ning Reimo Saal, kes kõik on end heast küljest näidanud ning korralikku mänguklassi edukalt tõestanud. Duubli nimekirjaga on samuti liitunud mõningad uued mängijad ning ühtlasi ka klubi kasvandikud, kes mõne aastaga loodetavasti juba esindusmeeskonna ukse pauguga lahti löövad.

Tänavune pre-season erineb varasematest mitmel põhjusel: treeningutega alustati mõned nädalad varem; lisaks välitrennidele tehakse aeg-ajalt trenni ka saalis; kuid peamiseks erinevuseks ning loodetavasti ka meeldivaks vahelduseks võib pidada märtsis toimuvat ühenädalast treeninglaagrit Tšehhis. Kuigi plaan viia mehed hooaja eel välismaale laagrisse on klubil mõttes mõlkunud juba 2-3 aastat, siis nüüdseks on kindel, et tänavu idee realiseerubki. Laagri elluviimisel on väga suurt rolli mänginud meie toetaja Kodu Kuubis ning Germo Karro, kes on abistanud ettevalmistustöödega.

Tšehhi laagri ootuses kommenteerib kaitsja Marti Mägi senist ettevalmistust järgnevalt: “Hooajaeelne ettevalmistus käib täistuuridel, kõik selle nimel, et hooaja lõpuks oleks tabelis vastav arv punkte ja edasipääs kõrgemale tasandile tagatud. Kuigi kunstmuru pole alati kõige paremas konditsioonis ja on kohati nagu uisuväljak, ei ole põhjust väga muretseda – areneme ka akrobaatilistes võimetes. Nali-naljaks aga tase on tõesti tugev, lisaks mõned uued head täiendused, nii on ka kuttidel motivatsiooni rohkem pingutada põhikoosseisu nimel. Kiitused peatreenerile, kes teeb palju tööd selleks, et see hooaeg meid ette valmistada ka taktikaliselt tugevamalt. Tšehhi treeninglaagrit ootan huviga ja loodan, et see tuleb elamusterohke!”

Jõudu ja edu meestele algavaks hooajaks!

Arhiiv

Kategooriad