Esindusmeeskonna hooajaeelsest ettevalmistusest

Esindusmeeskonna hooaja ettevalmistus on jõudnud lõppjärku. Hooaja esimese mänguni on jäänud veel vähem kui kuu aega. Ettevalmistusperiood algas detsembri viimasel nädalal rahulike trennidega ja jaanuari keskpaigast algas intensiivsem töö.

Kuna sellel hooajal on sõel 30 mängija hulka pääsemiseks, kes Eesti Meistrivõistlustele registreeritakse, läinud väga tihedaks, on pidanud kõik maksimaalselt pingutama. Iga nädalaga on trennidest osavõtjate hulk suurenenud ja trenni meeleolu on olnud töine. Loomulikult oleme pidanud ka mitmeid sõprusmänge, et trennides tehtut ka praktikasse viia ja mängijate arusaama klubi mängufilosoofiast arendada.

Peatreener Martin Kuldmägi võtab seni tehtu kokku järgnevalt: „Esindusmeeskonna hooajaeelne ettevalmistus on kulgenud üsna keeruliselt. Aeg-ajalt on olnud probleeme treeningute komplekteerimisega, lisaks on lumi meie tegevusi kohati väga jõuliselt seganud. Nende kahe faktoriga tuleb aga arvestada ning osata neid ette näha. Sellegipoolest tundub, et raskused jäid pigem aasta algusesse, sest nüüdseks oleme juba mõnda aega saanud treenida heades tingimustes ning pea kogu meeskonna osavõtul. Hooaja alguseni pole enam palju jäänud, kuid loodame, et ettevalmistuse teise poole saame positiivse tooniga lõpetada, et olla valmis korralikuks punktijahiks Eesti Meistrivõistlustel.“

Senised mängud:
Pärnu JK Poseidon vs Pärnu JK Vaprus (III W) 3:4 (Lulla, Tohver, Vapruse omavärav)
Pärnu JK Poseidon vs Tori Põrgulised (RL) 8:2 (Saks x 2, Niin, Oja, Einfeldt x 4)
Saku Sporting (III N) vs Pärnu JK Poseidon 5:2 (Tarmo Pihelgas, Einfeldt)
Pärnu JK Poseidon vs Pärnu JK (II W/S) 2:2 (Einfeldt x 2)
•       III N – kolmanda liiga põhja tsoon
•       III W – kolmanda liiga lääne tsoon
•       RL – rahvaliiga
•       II W/S – teise liiga lääne-lõuna tsoon

Ees on ootamas veel kaks sõprusmängu. Esimene neist juba sellel nädalavahetusel Tartus, kui kohtume Tartu FC Santos II-ga. Liiga algab 10. aprillil võõrsil Valtu kunstmuruväljakul FC Lelle vastu. Esimene kodumäng toimub 16. aprillil Pärnu JK Vapruse vastu, kuhu ootame kõiki Poseidoni noormängjaid, lapsevanemaid ja sõpru meid toetama.

Arhiiv

Kategooriad