Esindusmeeskonna mänedžer asub tööle Eesti Jalgpalli Liidus

On rõõm teatada, et meie klubi esindusmeeskonna mänedžer Silver Lulla alustab tööd Eesti Jalgpalli Liidus, kus temast saab Esiliiga arendusjuht. Silveri ülesanneteks saavad olema liiga tutvustamine ja kajastamine, mängude ning otseülekannete korraldamine, klubide aktiviseerimine jms.

“Koostasime Esiliiga arenguks plaani, mille pikem eesmärk on luua Premium liiga kõrvale teine kümne klubiga nii sportlikult kui ka korralduslikult tõsine ja huvitav võistlus,” märkis jalgpalliliidu president Aivar Pohlak Soccernet.ee vahendusel.

Silveri kommentaar: “Võimalus töötada Eesti Jalgpalli Liidus on minu jaoks värskendav ja huvitav väljakutse. Loodan, et saan oma energiat ja ideid panustades aidata kaasa Eesti jalgpalli arengule. Vaatamata sellele, et asun täiskohaga tööle Eesti Jalgpalli Liidus, jätkan ma ka uuel hooajal tööd Pärnu JK Poseidonis. Tõsi küll, enam mitte tegevjuhi rollis, vaid esindusmeeskonna mänedžeri rollis, mis reflekteerib paremini minu panust klubi arengusse. Ootan põnevusega uut jalgpallirohket aastat!”

JK Poseidonis on Silver töötanud klubi tegevjuhi ning esindusmeeskonna mänedžeri rollis, olles ise ka aktiivne mängija ning tuues oma väravatega nii mitmeski tähtsas liigamängus kastanid tulest välja.

Soovime Silverile kogu klubi poolt jõudu ja jaksu uuteks väljakutseteks!

Arhiiv

Kategooriad