Esindusmeeskonna mängudest

IV liigas mängiv Pärnu JK Poseidoni esindusmeeskond kohtus 17.05 Tallinnas Trummi Spordiklubiga ning nädal hiljem Pärnus FC Haibaga. Kahest mängust kogusime kaotuse ning võidu, mis hetkel annab turniiritabelis teise koha.

Trummi SK vastu läksime hea häälestatusega, sest nädal varem alistasime keerulises kohtumises tugeva Tallinna FC Zeniti meeskonna, mis andis poistele julgust ja eneseusku. Positiivsest emotsioonist aga kahjuks ei piisanud, et ka Trummi võistkonnalt 3 võidupunkti koguda. Jäime kaotusseisu, ning kuigi kahel korral suutsime viigini välja jõuda (vastavalt 1:1 ning 2:2), tuli lõpuks siiski vastaste 5:2 paremust tunnistada. Kripeldama jääb tõsiasi, et meie meeskond ei suutnud teatud hetkedel vastaste peata olekut ära kasutada ning sel moel murdemomente enda kasuks pöörata. Lisaks jäid meie mängu kahjuks iseloomustama aeglane mängutempo ning suutmatus tulla toime vastaste pikkade (diagonaal)pallidega oma ründajatele ja ääremängijatele.

Trummi SK – Pärnu JK Poseidon 5:2 (meie väravad Lilleste, Saks)

Pärnu JK Poseidoni koosseis Trummi SK vastu: 1-Laur; 99-Pulst (73. minutil 66-Norden), 6-Stimmer, 5-Lepik, 39-Mägi; 8-Laarmann, 9-Niin; 27-Einfeldt, 77-Saks (62. minutil 4-Nauts), 35-Õunpuu (79. minutil 55-Saar); 10-Lilleste.

Märksa positiivsemalt kulges aga kodumäng FC Haiba vastu. Kuigi külalised tulid kohale kümne mängijaga, üritasime siiski sellest mitte välja teha ning oma mängujoonisest kinni pidada. Mängu algul tuli küll kaitsefaasis mõni närvilisem hetk üle elada, kuid mida aeg edasi, seda kindlamaks meie mäng muutus. Poolajale läksime 3:0 eduseisus, hiljem suutsime aga veel 3 vastuseta väravat lüüa ja sel moel 6:0 võidu võtta. Saime teha mitmeid vahetusi ning pingilt mängu sekkunud mängijad tõestasid samuti, et tahavad ja suudavad mängida. Pikka hooaega silmas pidades on see ainult positiivne, kui mängijate rotatsiooni käigus võistkondlik mängutase ei lange.

Pärnu JK Poseidon – FC Haiba 6:0 (meie väravad Lilleste x2, Einfeldt x2, Vili, Lulla)
Pärnu JK Poseidoni koosseis F.C. Haiba vastu: 12-Tamm (46. minutil 1-Laur); 3-Pihelgas, 55-Saar, 25-Mihkels (53. minutil 99-Pulst), 28-Lilleleht; 8-Laarmann, 9-Niin (62. minutil 32-Hoolma); 27-Einfeldt, 75-Valk (36. minutil 4-Nauts), 33-Vili; 10-Lilleste (72. minutil 11-Lulla). Protokolli mahtus ka meeskonna kapten Kangur, kes aga hetkel on vigastusest taastumas.

29. mail ootab meid ees järjekordne võõrsilmäng Tallinna Depoo vastu. Järgmise kodumängu peame aga 13. juunil RJK Märjamaa vastu.

Kõik staadionile kaasa elama ja omasid toetama!