Esindusmeeskonna poolaja vile

JK Poseidoni esindusmeeskond on senipeetud kümne mänguga kogunud 23 punkti, mis annab turniiritabelis II koha Tallinna FC Castovanni Eaglesi järel. Kümnest mängust 7 oleme võitnud, 2 viigistatud ning ühel korral oleme tundnud kaotusekibedust. Vastaseid oleme kostitanud 26 väravaga, omale aga lasknud lüüa 9 tabamust.

Merejumalate teine hooaeg III liigas algas suurepäraselt, kui kuuest esimesest mängust võitsime kõik kuus, sh Väikese Karika kohtumise. Seejärel on hoog natuke raugenud – viimases kahes liigakohtumises oleme leppinud 1:1 viigiga –  kuid jätkame endiselt kõrgete kohtade püüdmist. Vahepeal viibis meeskond teenitud suvepuhkusel, kuid juba täna jätkatakse treeningutega, et hooaja teises pooles gaas põhja panna.

Treener Martin Kuldmägi võtab poole hooaja kokku: “Usun, et kui hooaja eel oleks meile jaanipäevaks sellist punktihulka ning tabelikohta pakutud, oleksime pakkumise rõõmuga vastu võtnud. Küll aga tuleb tõdeda, et viimaste mängude tulemused ei paku täit rahuldust, mistõttu lähme puhkusele üsna kibeda maitsega. Loodan, et suudame selle sportliku viha õige pea positiivseteks tulemusteks pöörata. Castovanni Eagles on turniiritabelis täiesti pöörase tempo peale pannud ning nende kinnipüüdmine saab väga keeruline olema, kuid tean, et mängijates on sisu, tahtmist ja võimekust käesoleval hooajal midagi erilist korda saata. Kuigi oleme aeg-ajalt tulemuste saavutamisel raskustes olnud, oleme samas näidanud väga mitmetes mängudes atraktiivset ja romantilist jalgpalli ning kavatseme ka edaspidi pealtvaatajatele mänguilu pakkuda.”

Meeskonna kapten Hannes Kivilo: “Selle aasta III/W liiga on väga huvitav ja tase on mõnusalt ühtlane, mis toob mängijatele ja pealtvaatajatele palju pingelisi mänge. Puhkusele tuli küll minna mõrudate viikide saatel, kuid 2. koht tabelis on kõva saavutus. Isiklikult loodan, et vaatamata heale esimesele poolele, ei ole Poseidoni mehed rahul ja me soovime veel paremini esineda hooaja teises pooles. Castovanni on küll väikese edu sisse rebinud, kuid kohad 2. – 6. on kuue punkti sees. Eks järgmised paar mängu näitavad, kas Poseidon suudab veel Castovannile kandadele astuda või pigem peame taganttulijate, eesotsas heasse hoogu sattunud Läänemaa JK tõrjumisega tegelema.

Hooaja algus oli Poseidonile super! Tulime ülihea emotsiooniga ja hea füüsilise vormiga peale ja võidud muudkui kogunesid. Saime hooaja eel igasse liini ka häid täiendusi, kes kohe punti sulandusid ja platsil tegusi tegema hakkasid. Tšehhis laagris sai meeskonna vaimu ka nii paika, et väljakul on ühtlane löögirusikas. Võimas! Meie tingimused on järjest paremaks läinud ja saime enda kasutusse Raeküla muruväljaku. Tean, et paljud Pärnu jalgpallurid kõrgematest liigadest, kui meie, on meie tingimuste peale kadedad. Seega on ka taustajõud väga head tööd teinud!

Oleme lasknud endale kõige vähem lüüa. Oleme ise löönud keskmiselt 2,6 väravat mängu kohta. Oleme teeninud vaid ühe kaotuse kümnest mängust. Oleme Poseidoniga õigel teel! Peame endale aru andma, et hea kaitse algab rünnakust ja hea ründemäng algab kaitsest. Peame platsil olema kui üks mees!

Hooaja teises pooles võiks olla Poseidonil ainult üks eesmärk. Peame minema igat mängu võitma! Olgu vastaseks Kernu Kadakas või Raasiku Joker või ükskõik kes, läheme võitma! Loodan, et meie treeneril on veel palju häid ideid, uut lähenemist ja kavalaid käike varuks ning poisid käivad korralikult trennis. Siis on kõik võimalik.”

Lõpetuseks pöördub numbrit 14 kandev Kivilo ka otseselt võistkonnakaaslaste poole: “Mina ei jõua küll järgmist mängu ära oodata! Kuidas teil on kutid? Ma loodan, et sama! Tean, et oleme valmis tegema võimsa ja mõnusa teise poolaja! Edasi Poseidon!”

Poseidoni järgmine mäng on 16. juulil kell 14 Kernus Zeniti vastu, pärast seda kohtume kodumängus karikavõistluste Esiliiga B võistkonna Raasiku FC Jokeriga.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad