Esindusmeeskonna tegemistest

Kuigi viirusepuhang Eestis ja kogu maailmas on vähemalt praeguseks peatanud kõik jalgpallialased tegevused, siis enne olukorra muutumist tegi Poseidoni esndusmeeskond eeskujulikult trenni, et algavaks hooajaks võimalikult hästi valmis olla. Muutusi kahe hooaja vahel on olnud mitmeid, kuid peamine vast see, et alates detsembrist asusid treeneritepingile Joonas Einfeldt ja Janar Larin. Mõlemad mehed on seni tegelenud noorte juhendamisega, kuid nüüd asuvad aga meie täiskasvanute jalgpalli edasi viima.

Uus treeneritetandem võttis ametikoha üle Taavi Tammelt, kes möödunud hooaja lõppedes Jõgevale siirdus ja seal kohaliku Wolvesi jalgpalliklubi treeningtööga liitus. Mängijad on jäänud aga suures osas samaks – loomulikult on olnud teatud muudatusi ja liikumisi, kuid mitte märkimisväärselt palju. Positiivse poole pealt võib tõdeda seda, et treeningtööga on liitunud mitmeid klubi kasvandikke (2004 sünniaastaga poisse), kellest nii mõnedki võiks ja peaks tänavu oma meestejalgpalli debüüdi tegema. Huvitava muudatusena võib veel vast välja tuua sedagi, et tänavu mängib meie duubelmeeskond JK Poseidon II oma kodumänge Tallinnas – seda selleks, et sealsed merejumalad rohkem klubiga seotuks jääks ja endiselt Poseidoni vormi selga tõmbaks.

Talv on aga Einfeldti ja Larini juhendamisel möödunud produktiivselt: treenitud on stabiilselt vähemalt kaks korda nädalas, lisaks on mängitud mitmeid sõprusmänge. Kusjuures väärib märkimist, et kaks vastast on olnud koguni Esiliiga tasemega – nimelt on kohtutud Pärnu JK ja Vändra Vapruse JK esindusmeeskondadega. Treeningutest võtab osa üle 20 mängija, mis aitab luua hea keskkonna mängijate ja võistkonna arenemiseks. Tööd on tehtud kõvasti, nüüd jääb üle ainult oodata eriolukorra lõppemist, et saaks II liigas mängudega alustada. Eelmise aasta ebaõnnestumised on vaja jätta selja taha ja näidata paremaid tulemusi – loodame, et üheskoos sõprade ja fännidega oleme edukaks hooajaks valmis!

Mida arvab asjast aga peatreener Joonas: “Kaks ja pool kuud saime väga heades tingimustes hooajaks ettevalmistuda. Mängijad käisid korralikult trennis ja olid väga motiveeritud, talv oli pehme, mistõttu väljaku kvaliteet oli hea ja saime mängida ka kolm treeningmängu. Neljas pidi ka toimuma, aga ilmselgetel põhjustel jäi see ära. Kahju on, et tehtud töö läheb suures plaanis äraviskamisele. Siiski loodan, et kõik võistkonna mängijad on jätkuvalt piisavalt motiveeritud, et end suurepärases vormis hoida. Eks igaühel on praegu võimalik end põhikoosseisu treenida, sest kuuldavasti jääb eriolukorra lõpu ja hooaja alguse vahele vaid 1 nädal. Seega, kes praegu end vormis ei hoia, hooajaks ka vormi ei saa, mis tähendab ka vähest mänguaega. Konkreetselt palliga poolega saame taas tegelema hakata pärast eriolukorda. Seniks aga soovin kõigile head tervist ja kainet meelt!”

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad