Esindusmeeskonnale hooaja suurim võit

Esindusmeeskond suutis nädalavahetusel väravasussid üles leida ja võttis fännide rõõmuks Raekülas tugeva konkurendi üle kindla võidu.

Eelmise kahe vooruga vaid ühe punkti teeninud esindusmeeskond asus seekord 24. minutil juhtima, kui Richard Kiviselg jättis penalti realiseerimata, kuid suutis järgnenud tohuvabohus palli ikkagi võrku saata.

1:0 eduseis püsis pikalt, kuid vastased jõudsid 72. minutil viigini ja üritasid meie õhtut rikkuda. Nii ikkagi ei läinud: Ken Vassilenko 76. ja Joonas Einfeldti 90. minuti väravad aitasid meid uuesti ette, seitsmendal üleminutil vormistas penaltist lõppskoori Carl-Luis Õigus.

Avavärava autor Richard Kiviselg: “Hoolimata paralleelselt aset leidnud Grillfestist tulime meie Raekülla jalgpalli mängima ja seda vaid ühe eesmärgi nimel: kolm punkti koju jätta. Pealinnast külla sõitnud külalised pakkusid meile küll südikat vastupanu, kuid lõpuvile kõlades olime ohjad juba enda kätte võtnud ja punktilisa tabelisse kirjutanud.

Hea võitlus, mille pealt hooaja esimese poole lõpuspurdile vastu minna. Suured tänud taaskord neile, kes ikka ja jälle tee meie kodusele Raeküla staadionile leiavad, et meile häälekalt kaasa elada!”

Duubel pidi seevastu kodus tunnistama tugeva EstHam Unitedi 3:0 paremust, kaks väravat kingiti vastastele penaltist.

Noortest ei õnnestunud punktilisa teenida U15 I võistkonnal, kes läks võõrsil Viimsi vastu küll 1:0 juhtima, kuid teisel poolajal lõi vastane kolm vastuseta väravat tagasi. Võidu teenis aga U13, kes alistas võõrsil Paide LM Türi 1:2 kaotusseisust 4:2.

Uuel nädalal mängib esindusmeeskond reede õhtul võõrsil Sakus. Kodus saab kaasa elada duublile, kes võõrustab hooaja esimese poole viimases mängus Jalgpallihaiglat – kohtume pühapäeval Mai kunstmurul kell 13.00!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, TeamSpirit, FIFAA, Fermid.ee, FYSIOwell stuudio, 7element, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.