Estonian Football Podcast jälgib meie teekonda

JK Poseidoni esindusmeeskonna tegemiste läbi hoiab edaspidi Eesti madalamatel liigadel silma peal Estonian Football Podcast – tervitame uut liiget meie kogukonnas!

Estonian Football Podcast ehk lühidalt EFP alustas tegevust möödunud kevadel, kui kaks britti võtsid vaevaks kaevuda Eesti jalgpalli sügavustesse. Kui seni keskenduti Eesti tippjalgpallile, siis alates sellest kuust lahkavad nad koos meie oma Ivar Lepikuga ka madalamate liigade igapäevaelu.

Muide, Poseidoniga on EFP mehed tuttavad juba varasemast: just meie logo osutus nende esimese logovõistluse võitjaks! Sel aastal saab meie klubi neile kindlasti aga hulga tuttavamaks …

Estonian Football Podcast – Twitter
Estonian Football Podcast – Instagram

“Eestikeelses meedias on madalamate liigade kajastus äärmiselt puudulik, et mitte öelda olematu. Klubidel endil on aga keeruline laia auditooriumini jõuda,” märkis Poseidoni turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Ivar Lepik.

“Seda suurem on rõõm koos Poseidoniga jõuda läbi EFP ja inglise keele sisuliselt ükskõik kelleni maailmas, näiteks mullu kuulati EFP saateid 24 erinevas riigis. Loodame, et sellest koostööst lõikavad kasu mõlemad pooled!”

Esimest EFP ja Poseidoni koostööna sündinud osa kuula Spotify või Apple Podcasti vahendusel!

Ütleme siinkohal aitäh ka meie pikaaegsetele toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, Oskari Veod, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad