Ettevõtete jalgpallilahingud ootavad

Traditsiooniks saanud Võta ette! ehk ettevõtete jalgpalliturniir toimub tänavu taas Pärnus, Raeküla staadionil. Kohtume palliplatsil laupäeval, 12. augustil!

Neljandat aastat järjest toimuvale jalgpallipäevakesele on oodatud kõiksugused firmad / ettevõtted / kollektiivid / ühendused. Võistkonda võib kuuluda maksimaalselt kümme inimest, kellest vähemalt kolm peavad olema ettevõtte palgalised töötajad.

Vahva ürituse võttis tabavalt kokku Poseidoni tegevjuht Martin Kuldmägi: “Võta Ette on nii vägev turniir, et isegi kui ma ei oleks korraldaja, osaleks ikkagi!”

Jalgpallilahingud algavad 12. augustil kell 11.00, osavõtutasu võistkonnale on 300 eurot. Osalejatele on Raekülas garanteeritud vähemalt tund aega puhast mängurõõmu. Staadionil on toitlustus. Õhtul aga ootab võistkondi mõnus bankett asjakohaste karastusjookidega, kus muljetada nii pallimängust kui ka ärist.

Võta ette! ettevõtete jalgpalliturniir toimub Pärnus neljandat aastat. Varasemalt on ette võtnud näiteks Päästeameti, AQ Lasertooli, Adrem Pärnu AS, Kodu Kuubis, GREN Eesti, Etiketi Keskus OÜ ja Windres Fassaadide tublid kollektiivid.

Soovid turniiri toetada? Võta ühendust ivar@jkposeidon.ee!

Arhiiv

Kategooriad