Häädemeeste sai uued saalijalgpalli väravad

Eesti Jalgpalli Liit uuris Pärnu JK Poseidonilt Häädemeestes toimuvate treeningute kohta. Täpsemalt soovis Eesti Jalgpalli Liit teada, kuidas Poseidonil õnnestus koostöös kohaliku keskkooli ning vallavalitsusega saada uued saalijalgpalliväravad. Kommentaare jagas Poseidoni treener ning noortetöö juht Joonas Einfeldt.

Pärnu JK Poseidon muretses koostöös Häädemeeste Keskkooli ja kohaliku vallavalitsusega uued saalijalgpalliväravad, mis parandavad oluliselt treeningute kvaliteeti.

Klubi noortetöö juht Joonas Einfeldt ütles portaalile jalgpall.ee, et Häädemeestel on jalgpall populaarne, huvi ala vastu suur ning on meeldiv, et ka kohalikud inimesed on abivalmid.

„Kooli saalis meil väravaid varem ei olnud, olid vaid seinaplaadid, kuhu värava raamid peale joonistatud,“ rääkis Einfeldt „Läksime siis oma murega vallavalitsusse ja kahe kuu pärast olid väravad olemas.“

Häädemeestel käib kolmes treeninggrupis harjutamas 30 last. „Uued ja ilusad väravad aitavad oluliselt tõsta treeningute kvaliteeti,“ märkis Einfeldt. „Lastele on ka oluline, et nad saavad palli väravasse ja võrku lüüa, mitte lihtsalt vastu seina taguda.“

Arhiiv

Kategooriad