Hollandi jalgpallikool asendas nädalaks klassitunde

Aprillikuu viimane nädal võis tähendada koolivaheaega, kuid paljud noored merejumalad said korraliku koormuse Hollandi treenerite käe all. Esindusmeeskond jätkab aga vaid võitudega!

Möödunud nädalal külastasid meid mullusuvisest Hollandi jalgpallilaagrist tuttavad treenerid: Amsterdami Ajaxi noorteakadeemia endine treener ja tehniline direktor Eddie van Schaick ning füüsilise ettevalmistuse tippspetsialist Renaldo Lindburg, kes samuti suure osa elust Ajaxi hüvanguks töötanud.

Esmaspäevast reedeni kestnud programmi jooksul veedeti hulgaliselt tunde treeningväljakutel ja klassiruumides, et õpetada nii meie noortegruppe vanuses 9-15 eluaastat kui ka treenereid. Laager lõppes reedel kontrollmängudega U11 ja U13 vanuses, U15 võistkond aga pidas samal päeval liigamängu Raplamaaga – kahest penaltist võeti napp 2:1 võit.

U13 I võistkonda ootas liigamäng laupäeval, kui tuli võõrsil tunnistada FCI Levadia 0:4 paremust, U13 II aga jätkas nädalat veel ühise laagriga Jõulumäel, et olla sel reedel algavaks hooajaks paremini valmis.

Poseidoni noortesuuna juht Hendrik Toots: “Hollandlastega koosveedetud viis päeva näitasid meile kätte suuna, kuidas klubi treeningkeskkond igapäevaselt veelgi nõudlikumaks ja professionaalsemaks muuta. Töötame ja tegutseme selle nimel, et need viis päeva ei jääks ühekordseks projektiks.”

Esindusmeeskond pidas sel nädalal kaks matši, mõlemad JK Jalgpallihaiglaga. Esmalt neljapäeval väikeste karikavõistluste 1/32-finaalis – kümne mehega mängule tulnud vastase vastu vormistati avapoolaja väravatest 3:0 võit. Kaks sai kirja Artur Šalda (Fermid.ee), ühe Richard Kiviselg; nulli hoidis Taavi Tamm (Nord Homes).

Karikamäng läks ajalukku ka tõsiasjaga, et debüüdi tegid ses mängus meie esimesed 2006 sündinud poisid: kaitsja Taavet Allikas ja ründaja Henri Sireli. Ootame lisa!

Pühapäeva õhtul võtsime omakorda ette tee võõrsile ja kuigi vastane oli seekord kokku saanud korraliku koosseisu, kirjutasime tabelisse domineeriva 7:1 võidu. Šalda sahistas seekord lausa viiel korral, kaks lisas Anton Issakov.

Kahe mänguga seitse väravat löönud Artur Šalda (Fermid.ee): “Mida mäng edasi, seda paremad me oleme. Hingame ühes rütmis – senimaani võidurütmis! Jätkame nii hooaja lõpuni, kui mängupilt ja realiseerimine on sellised nagu viimase nädala jooksul. Mais ootavad meid uued väljakutsed ja vajame kindlasti pealtvaatajate tugevat toetust.”

Duubelvõistkond jätkas hooaega FC Reaali vastu 2:4 kaotusega – senise hooaja tasavägiseimast mängust ei õnnestunud kahjuks punkte teenida.

Uuel nädalavahetusel võõrustab esindusmeeskond Märjamaa Kompaniid laupäeval kell 12.00 Mai kunstmurul. Tule ja toeta omasid, tähistame koos Poseidoni sünnipäeva!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad