Hooaeg jätkus natuke nii, natuke naa

Väike suvepuhkus mööda saadetud, kogunesid merejumalad taas treeninguteks ja mängudeks. Mõni tulemus rõõmustas, mõni kurvastas.

Kiita tuleb nädala alguses Jõulumäel laagredanud U16 võistkonda, kes näitas sisu: mitme olulise lüli puudumisest hoolimata alistati Tartu Tammeka koduplatsil 2:0 ja kinnitati kanda tabeli keskosas. Käimasoleval nädalal ootame uudiseid koondiselainelt … aga sellest juba järgmisel korral.

Teise võistkonnana jätkas ametlike mängudega esindusmeeskond, kusjuures kohe tuli maha pidada kaks võõrsilmängu: kolmapäeval käidi karikavõistluste raames Valgas, pühapäeval liigamängul Keilas. Kui Valga Warriori vastu suruti oma tahtmine peale – 6:1 võidus sai kübara kirja Joonas Einfeldt, kaks tabamust lisas Henri Sireli ja ühe Artur Klein -, siis Keilast naasime 0:3 kaotusega.

Vigastusest taastunud ja Keilas ka kaptenipaela kandnud kaitsja Kert Pulst: “Vigastuse tõttu pole saanud meeskonnale abiks olla aprilli lõpust saadik. Esimene mäng pärast pausi oli algul krobeline nagu ikka, aga lõpuks tuli tubli tulemus ja karikas samm edasi. Pühapäevane mäng Keilas aga näitas hoopis midagi muud: terve päev oli üsna hägune, nagu ka meie mäng. Tuleb igal mängul endast kõik anda ja meeskonna eest väljas olla.”

Kui liigamängudega jätkame juba nädalavahetusel, siis karikas jõudsime võiduga 1/16-finaali, kus vastaseks tuleb Aruküla FC Vigri või Tallinna FC Flora IV. Eeldatavasti toimub mäng augusti keskel ja Raekülas.

Paljud meie väiksemad merejumalad sünniaastaga 2012-2016 olid nädalavahetusel lahingutes Pärnu Cupil, kust sel korral karikaid koju ei toodud – aga nii mõnigi tugev tulemus jäi näppude vahele, sisuliselt kõik võistkonnad lõpetasid neljanda-viienda-kuuendana.

Uuel nädalal võõrustab esindusmeeskond pühapäeval, 6. augustil kell 16.00 kodusel Raeküla staadionil maakonnaderbis Vändra Vaprust – tule ja toeta omasid!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad