Hooaja esimene liigavõit käes

Möödunud nädalavahetusel saime käed korraks taeva poole visata – U14 I võistkond läbis hooaja esimese poole kaotusteta ja krooniti II liiga lõunapiirkonna parimaks.

Viimases voorus löödi Tartu Tammeka võrku esimese 18 minutiga kaks palli ja nii tablool jäigi – kümnest mängust võitsid U14 I merejumalad seega lõpuks kaheksa ja viigistasid kaks kohtumist.

Hooaeg jätkub neile nüüd U14 II liiga A-tasemel, kus järgmises üheksas voorus vastasteks teiste tsoonide parimad. Samas lõunatsoonis hooaega alustanud U14 II võistkond kaotas aga viimases voorus Tartu Kalevi ja Merkuuri ühendmeeskonnale ning jätkab oma madistamisi D-tasemel.

Sama Tartu Kaleviga võttis mõõtu ka meie U16 võistkond, kui kaotusseisust päästeti tubli 1:1 viik. Kaotusseisust ei suutnud aga välja rabeleda U12, kes jäi võõrsil Kohila Püsivusele 1:3 alla. Kõvasti mürgeldamist oli ka väikestel: U10 võistkond sai tasavägisel mängupäeval kirja võidu (Tallinna Ajax) ja kaks nappi kaotust (JK Tabasalu, FC Tallinn), U9 aga kolm võitu (kaks FC Kuressaaret ja Saue JK).

Sisu näitas ka esindusmeeskond, kui koduplatsil jäädi JK Tabasalu U21 vastu 55. minutiks 0:2 kaotusseisu, kuid kümme minutit hiljem näitas tabloo seisuks juba 2:2 – mõlemad meie väravad sai enda nimele Henri Sireli. Nii mäng ka lõppes, tasuks tubli viigipunkt.

Väravatega kangelaseks kerkinud Henri Sireli: “Noored Tabasalu kutid tulid suure tuhhiga mängule ja lõid kohe alguses värava ära, pärast seda aga kogusime end ja suutsime kui võrdne võrdsega mängida. Teisel poolajal lõime ise kontratega kaks väravat tagasi ja võitlesime viigipunkti kätte. Üldiselt peame viigiga rahul olema.”

Uuel nädalal tähistame muidugi jaanipäeva, aga enne tuleb ära pidada veel üks madin – kolmapäeval, 21. juunil kell 19.00 võõrustab esindus Raekülas kohalikku Pärnu Tervist. Tule ja toeta omasid!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.