Jalgpall omas mahlas

Nagu tavaks saanud, suutsime möödunud nädalal mõned lahingud võita ja mõned kaotada. Oli nii õnnestumisi, ootuspäraseid tulemusi kui ka mahaaetud latte.

Kehvasti käis meeste käsi, kui duubel pidi andma loobumiskaotuse ja esindus kaotas liigat ülivõimsalt juhtivale Pärnu Tervisele 0:6; kuigi mänguliselt olime ehk rohkemgi konkurentsis kui kevadises 4:6 kaotusmängus, jäime nüüd sootuks nullile.

Esinduse peatreener Martin Kuldmägi: “Võitis parem võistkond. Tervis oli ilmselgelt enne mängu paberi peal favoriit ning tuleb vastast kiita selle eest, et nad ka väljakul oma favoriidiseisuse selgelt ja kindlalt maksma panid. Andsime endast kõik, mis meil hetkel sees on, kuid sellest jäi paraku väheks.”

Õnneks olid noored tublimad: U17 jäi küll Legioni vastu kaotusseisu, kuid võitis lõpuks 6:2, kübaratriki vormistas Richard Kiviselg; U15 alistas võõrsil Põltsamaa Spordi 2:0 ja hoiab end kõrges konkurentsis. U13 II võistkond pidi aga tunnistama Paide LM Väätsa paremust, seisuks 2:3.

Eriti tublid olid hooaja viimasel mängupäeval U9 I võistkonna merejumalad, sest neljast mängust võideti neli koondskooriga 34:5. Sel korral alistati Tabasalu, Saku, Kohila ja Viimsi eakaaslased.

Meistrivõistluste kõrval jõudsime taas ka Kääriku Cupile, kust 2011 võistkond naasis kahjuks võiduta: esimeses alagrupis kaotati hilisemale turniirivõitjale Rae Spordikoolile ja Tartu Tammekale, hilisemas grupis jäi kahe Harju JK Laagri võistkonna ja Jõhvi Phoenixi vastu saagiks kaks viiki ning kaotus.

2013 võistkond kogus aga Käärikul alagrupis kaks võitu (FC Flora, Võru Helios) ja kaks kaotust (Tartu Tammeka, Tartu Helios), mis nad napilt pronksimängult eemale jättis. Kohamängul jäädi alla veel teisele Tammeka võistkonnale, tasuks kuues koht.

Uuel nädalal lähevad Käärikule järgmised noored ja nii mõnegi võistkonna jaoks jätkuvad ka meistrivõistlused, küll aga puhkab esindus.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad