Jalgpallirikas nädal pakkus rõõmu kõigile

Poseidoni võistkonnad pidasid Eesti meistrivõistlustel möödunud nädala jooksul kokku lausa 16 mängu, millele lisandus laupäeval meie korraldatud meeleolukas ettevõtete turniir

… ja hingame korraks välja, et sel nädalal veel parema hooga edasi minna!

Loodetavasti on ka kõik laupäeval vastaseid ette võtnud töömesilased kenasti oma liistude juurde naasnud. Kaheksa võistkonna osavõtul toimunud turniiri parimaks osutus tänavu AQ Lasertool, kellele järgnesid Päästeamet ja Sweene OÜ. Aitäh osalejatele, jagame teiega esimesel võimalusel ka pildimaterjali!

Eelmisel õhtul oli samal Raeküla staadionil pealtvaatajate rõõmuks võidukas Poseidoni esindusmeeskond, kui Läänemaa JK Haapsalu vastu napp, kuid piisavalt kindel 1:0 võit tabelisse kirjutati. Kaotuseta ollakse nüüd juba kolmes järjestikuses mängus.

Esindusmeeskonna juhendaja Ivar Lepik: “Esimese poolaja kohta ütles üks pealtvaataja mängu järel tabavalt, et mõlemad meeskonnad väärinuks kaotust. Kuigi juhtisime tol hetkel 1:0, ei olnud mängus midagi ilusat. Teised 45 minutit aga kinnitasid mänguliselt, et väärime kolme punkti ja soovida jättis vaid realiseerimine.”

Duubelmeeskond võttis pühapäeval ette sõidu Jõgevamaale, kuid SK Illi ja Noorus-96 ühendmeeskonnale kaotati väravaterohkes kohtumises 3:8. Enamat ei lubanud seekord individuaalsed eksimused.

Lausa kahel korral käis platsil U16 ja hooaeg jätkus suurepäraselt: kolmapäeval alistati Viljandi Tuleviku ja Suure-Jaani ÜM 4:1, pühapäeval Tallinna Levadia 6:2. Tabelist vaatab nüüd vastu seitse peetud mängu, seitse võitu ja liidrikoht.

Samuti juhib liigat U14, kes alistas Pärnu Vapruse 8:1 – väravad jagunesid seejuures ära kuue erineva mängija vahel. Kui selle nädala laupäeval Tartus võidetakse, on lõunatsooni esikoht kindel ja ees ootavad lahingud teiste tsoonide parimatega.

Veidi keerulisem nädalavahetus oli U12 jaoks, sest üks võistkond kaotas 1:5 Vaprusele ja teine 1:4 Raplamaale. Kaks U10 võistkonda ja U9, kelle meistrivõistlused käivad turniiripäevade kaupa, pakkusid aga häid lahinguid: kolme peale võideti üheksast mängust kuus ja kaotati vaid kaks.

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, Fermid.ee, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad