Jalgpallirohkel nädalal tundsime nii võidurõõmu kui ka kaotusevalu

Augusti viimasel täisnädalal pidasid lahinguid kõik meie võistkonnad. Nii mõnigi hea tulemus parandas positsiooni tabelis ja kinnitas, et sügisele võib vastu minna julgelt.

Alustame esindusmeeskonnast, kes käis laupäeval külas Märjamaa Kompaniil. Kui maikuus kodus oldi sama vastase murdmisega hädas ja kirja läks napp 3:2 võit, siis seekord näitasime jõudu, lõppseisuks kirjutati 9:0. Neli väravat panustas Artur Šalda (Fermid.ee), kelle hooaja kogusaldo nüüd 29 peal.

Kahe viimase mänguga viis tabamust kirja saanud Eerik Kaupmees: “Läksime mängule hea emotsiooniga, eesmärk oli kiirelt kaks väravat ära lüüa ja sellega saime hakkama. 90 minuti vältel ei võtnud me kordagi jalga gaasilt ja surusime Märjamaa oma poolele. Müts maha terve meeskonna ees, kuna kõik võitlesid armutult lõpuni. Teine suureskooriline võit järjest ja nullimäng järjest annavad enesekindlust eesootavaks mänguks Pärnu Tervisega.”

Märjamaal sai värava kirja ka vahetusest sekkunud Richard Kiviselg, kes vaid päev hiljem U17 võistkonna eest Tartu Tammekat juba kübaratrikiga kostitas ja sellega vägevasse 7:0 võitu olulise panuse andis.

U15 võistkond jõudis nädalaga pidada lausa kaks lahingut, esmalt alistati koduses derbis kindlalt 2:0 Pärnu JK ning seejärel võõrsil Kohila ja Raplamaa ÜM väravaterohkes madinas 7:2.

U13 I võistkonna kalendris oli samuti kaks matši ning kui Nõmme Kaljult tuli õpetlik 0:7 kaotus, siis nädalavahetusel võõrsil FA Tartu Kaleviga lepiti 1:1 viiki. U13 II võistkond pidi aga tunnistama Läänemaa JK paremust seisuga 0:5.

Turniiripäevadel käisid 2013 ja 2012 võistkonnad. Esimene sai kirja võidu ja viigi, teine kolm kaotust ja võidu.

Peetud sai möödunud nädalal ka vahva Kilingi-Nõmme jalgpallilaager, kus üheskoos õppisid ja lõbutsesid nii vanemad vutipoisid kui ka alles lasteaias käivad väga tublid pallisõbrad. Kohtume treeningutel!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad