Järjekordne Tiger Cup seljataga!

Kui varem on olnud juttu Poseidoni U13 ja U11 tiimide käigust kahepäevasel turniiril Lool, siis 30. aprill – 1. mai tegi seda sama ka Poseidoni U10 (2007. sündinud) võistkond. Nii nagu eelmistelgi turniiridel oli ka sel korral osalejaid üle Soome lahe ja tippklubidest Eestis. Võistlus oli pikk ja mõjus hästi ettevalmistusena suvisteks ENMV-ks, mis peetakse sel hooajal ühepäevaste turniiridena.

Treener Martin Kaskla võttis turniiri kokku järgnevalt: „Minu jaoks suurim võit möödunud nädalavahetusest oli see, et tiim sai nii palju koos olla. See on väga oluline, et me edaspidi ei tuleks kokku kui kamp võõraid. Kaks päeva ninapidi koos mõjus selles suhtes väga hästi.

Turniir ise oli korraldusliku poole pealt sujuv, majutus ja toitlustus väga viisakas. Kokku mängisime kahe päeva jooksul 7 mängu, lõime mõned väravad ja turniiri lõpetasime ilusa 3-0 võiduga kohaliku Tiigrite võistkonna vastu. Mulle väga meeldis see, kuidas poisid võitlesid iga mäng, iga palli eest viimase hetkeni. Ja see ülevoolav rõõm, mis nende silmist ja kehakeelest pärast viimast mängu kiirgas oli lihtsalt super!

Pärast turniiri külastasime ka Tallinna vanalinna ja selle vaateplatvormi, sõime jäätist ning nautisime ilusat ilma. Kindlasti väga õnnestunud nädalavahetus, mille eest väärivad kiitust kõik poisid ja emad-isad, kes tegid selle võimalikuks. Kui seekord olid kohal 8 poissi, siis järgmine kord võiks juba terve tiimi ehk 12 poissi kokku saada.“

U10 võistkonna koosseis Tiger Cup’l: Kunder, Rander, Devin, Huko, Kerhard, Tarmo, Henry, Krister.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad