JK Poseidon tähistab 10. sünnipäeva!

Oli kevad 2013, kui noored, hakkajad, ambitsioonikad Martin Kuldmägi ja Joonas Einfeldt võtsid eesmärgiks Eesti jalgpallis midagi ära teha. 26. märtsil sai sellest juba kümme aastat.

Sõnadest jääb siin ehk väheks, aga eks meest – ja jalgpalliklubigi – mõõdetakse ikka tegude järgi. Tehtud on nii mõndagi. Unistatud suurelt, eesmärkide suunas liigutud, paljus õnnestutud. Ka põrutud, aga ikka ja jälle püsti tõustud.

Tänaseks päevaks on Poseidon kasvanud Pärnumaa suurimate spordiklubide sekka, kelle särki kannab kokku üle 250 noore ja täiskasvanu. Oleme käinud välismaal turniiridel ja laagrites. Jõudnud teatud vanuseklassidega Eesti eliiti ja kasvatanud noortekoondislasi.

“Kümme aastat – peab tunnistama, et see on uskumatult pikk aeg. Panna mõnda lausesse, mida kõike kümne aastaga on tehtud, nähtud, kogetud ja saavutatud, on võimatu,” tunnistas Joonas Einfeldt.

“Fakt on aga see, et me oleme jätkuvalt tegevad ja seda suuremalt ning paremini kui eales varem. Kõige rohkem teeb rõõmu meie sisemine kogukond, mis on aktiivne, positiivne, hakkaja ja toetav. Ja olgem ausad, ega väline fassaadki kõige hullem ei ole. Kokkuvõttes olen kindel, et teise kümnendi lõpus on klubi veel kordades suurem, tugevam ja edukam ning seda igal rindel.”

Martin Kuldmägi lisas: “Minu siiras ja südamlik tänu kõigile, kes on olnud osa meie teekonnast. Ilma teieta, head mängijad, lapsevanemad, toetajad, fännid, oleks see kõik jäänud lihtsalt üheks ideeks märkmikus. Aitäh!”

Kuidas edasi? Nagu eestlasele kohane.

Täna trennid. Homme trennid. Ülehomme trennid. Teeme tööd. Kasvame, areneme, unistame.

Kohtume Teiega juba pühapäeval, 2. aprillil kell 18.00, kui Poseidoni esindusmeeskonna II liiga hooaja avamängus võõrustame Mai kunstmurul FC Koset. Näeme staadionil!

Sünnipäeva tähistame ka – esialgse plaani kohaselt 21. mail. Aga sellest lähemalt juba mõnel teisel korral.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad