JK Poseidon viib koostöös Eesti Jalgpalli Liidu ja Rimiga taaskord läbi traditsioonilisi suvelaagreid (registreerimisega tasub kiirustada, sest kohti on piiratud arv!)

EJL korraldatud ning JK Poseidoni poolt läbiviidud suvised treeninglaagrid on kujunenud ääretult menukaks. Eelnevatel aastatel on osalejaid olnud ligi poolteist tuhat, kellest kümnendik on olnud ka tüdrukud. Laagrid on hea võimalus noortel spordiga lähedasemad suhted luua.

„Arvestame laste füüsilise, vaimse ja sotsiaalse küpsemise erinevustega. Laagrites saavad osaleda 6 – 12 aastased lapsed ning varasem kokkupuude jalgpalliga pole oluline,” sõnas EJLi rahvajalgpalli osakonna juht Teet Allas. Laagrid aitavad populariseerida jalgpalli Eestis ning panna noori rohkem sporti ja kehalist aktiivsust hindama, ühtlasi on tegemist ka väga hea sotsiaalse üritusega, kust on võimalik leida rohkelt uusi sõpru ja tuttavaid, kellega koos jalgpalli harrastada. „Soovime tuua laagrite kaudu jalgpalli mängu igale Eesti lapsele lähemale. Suvelaagrid pakuvad noortele eelkõige lõbusaid treeninguid ning jalgpalliga seotud mänge,“ kommenteeris üritust Allas.

Laagrid leiavad aset kahel korral: juunis ning augustis. Esimesed Pärnu JK Poseidoni poolt korraldatavad laagrid toimuvad 12.-16. juunil Häädemeestel kohaliku keskkooli staadionil ning Pärnus kunstmuru staadionil. Augustikuised Poseidoni laagrid on planeeritud 7.-11. augustini ning asukohtadeks on Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi staadion ning samuti Pärnu kunstmuru väljak.

Laagritesse registreerimisega tasub kiirustada, kuna kohti on piiratud arv ning hilinejad jäävad ilma! Juunikuistesse laagritesse registreerimise tähtaeg on 29. mai ning augustikuiste laagrite viimaseks tähtajaks on 24. juuli. Laagri tasu on 80 eurot lapse kohta, kuid registreerides mõlemasse laagrisse on teise laagri tasu 63 eurot. Registreerimine interneti aadressil: http://jalgpall.ee/summercamp.php

Tasu eest saab laps jalgpallivarustuse, mis sisaldab lühikeste varrukatega mängija eesnimega särki, lühikesi pükse ja kedrasid, vett ja puuvilju kogu päeva jooksul, sooja lõunasööki (v.a reedel), ekskursioonipäeva A. Le Coq Arenale ning mitmesuguseid diplomeid ja meeneid mälestuseks. PS! Lastel peaksid omal kaasas olema iga päev jalgpalli- või muud treeningjalanõud, säärekaitsmed (kui võimalik), treeningdress ja kilejope, samuti vastutavad lapsevanemad laste laagrisse toomise ning viimise eest.

Laagreid juhivad EJL poolt hoolikalt valitud ning koolitatud treenerid, kes tagavad kvaliteetse treeningu ühildamise laste mängulõbuga. Jalgpalliklubi Poseidon laagrites juhivad treeninguid meie klubi treenerid: Pärnus on laagri peatreeneriks Martin, Häädemeestes Joonas ning Kilingi-Nõmmes Nils. Treeningpäevade algus on 9.30 ning lõpp orienteeruvalt 17.00 (va. neljapäeval, kui toimub ekskursioon A le Coq Arenale, mille raames on tegevused planeeritud kuni kella 18ni ning reedel, mil päev algab 9.30 ning lõppeb 13.00). Päevad on jaotatud peaasjalikult kolmeks: hommikuti toimuvad kerged treeningud, sellele järgneb lõunasöök ning pärastlõunal on plaanis erinevad mängud.

Ekskursioonipäevaks Tallinnasse on neljapäev alustades tegevustega A le Coq Arena kompleksis kella 11 paiku ja lõpetades orienteeruvalt 18.00. Lapsed saavad võimaluse kohtuda professionaalsete jalgpalluritega, saada neilt inspiratsiooni ja näha oma kangelasi lähedalt. Ekskursioonipäeva transport toimub bussiga, vanemate ülesandeks on ainult lapsed kokkulepitud kohta õigeaegselt toimetada (koht täpsustamisel).

Eriti on laagritesse oodatud meie oma JK Poseidoni noored jalgpallurid! Tee oma suvi meeldejäävaks ning osale!

Registreerimine: http://jalgpall.ee/summercamp.php

Lisainfo:
Martin Kuldmägi
+372 5649 2025
martin@jkposeidon.ee

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad