JK Poseidoni õpilased maakoolide meistrivõistlustel võidukad

10. veebruaril toimusid Kilingi-Nõmmes Pärnumaa maakoolide meistrivõistlused jalgpallis 1.-3. klassile. Kokku asus võistlustulle 8 kooli, kusjuures Poseidoni noormängijatest koosnesid Häädemeeste, Sindi, Uulu ja Kilingi-Nõmme võistkonnad.

Mängud kujunesid kaasahaaravateks ning kogu turniir vägagi tasavägiseks. Võistkonnad olid küllalt võrdsel tasemel, mistõttu otsustasid alagruppidest play-offidesse edasipääsu pisidetailid. Näiteks Sindi kohtus poolfinaali saatust otsustavas mängus Pärnu-Jaagupiga ja kuigi terve mäng tugevalt domineeriti ja Pärnu-Jaagupi jõudis Sindi värava alla vaid korra, siis kaotati ikkagi 0:1. Nõndaks juhtuski, et ühes poolfinaalis kohtusid Paikuse ja Pärnu-Jaagupi esindused, teine poolfinaal kujunes aga JK Poseidoni siseasjaks, kus finaalipääsme üle heitlesid Kilingi-Nõmme ja Häädemeeste koolid. Napilt, kuid kindlalt saavutasid edu Paikuse ja Häädemeeste lapsed.

Finaal oli aga jällegi võrdsete heitlus, kus esialgu ei suutnud kumbki võistkond oma paremust maksma panna. Pärast tasavägist normaalaega, mis lõppes 0:0 viigiseisul, asuti lööma penalteid. Seekord saatis õnn meie poisse ning tänu väravavaht Rasmuse suurepärasele tõrjetööle tõstsidki võidukarika peakohale just Häädemeeste lapsed. Tubli töö!

Häädemeeste Keskkooli koosseis:
Maria-Lota (Pärnu JK Poseidon tüdrukud 06)
Keidi (Pärnu JK Poseidon tüdrukud 06)
Aleksander (Pärnu JK Poseidon 06)
Klen (Pärnu JK Poseidon 05)
Rasmus (Pärnu JK Poseidon 05)
Kaspar (Pärnu JK Poseidon 05)

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad