Jõudsime ära oodata!

Piirangud hoidsid meid jalgpalliväljakutelt teist aastat järjest pikalt eemal, aga nüüd on vormid taas seljas ja esimesed pallidki juba võrgus.

Kaua tehtud, kaunikene? Esimese nädalavahetuse põhjal võib nii öelda küll, sest kolm väljakul käinud Poseidoni võistkonda tõid ära kaks võitu ja viigi!

Hooaja avas U14 sats, kes alistas kodumurul Põltsamaa Spordi 4:1. Hooaja avavärava lõi meie poolt Carl-Luis Õigus, ühe lisas Kerdo Pärnpuu ja kaks Magnus Hartwich.

Võidu sai kirja ka U16, kes mängib kahasse Pärnu JK-ga. Ühendmeeskonnas oli meie poisse koosseisus kaheksa ja külla tulnud FC Flora alistati koguni 6:1, kusjuures kübaratriki vormistas Richard Kiviselg ja ühe lisas Henri Sireli.

Ainsana jäi nädalavahetusel võiduta esindusmeeskond, kes oli veel viis minutit enne lõppu kinni kolmes punktis, aga leppis Märjamaa Kompaniiga 1:1 viiki. Meie värava lõi Marko Oja otse nurgalöögist.

Kapten Kert Pulst: “Üle pika aja oli enne mängu närv sees, aga lõpuks oli väga mõnus enesetunne. Mäng ise oli veidi rabe ja võttis natuke aega, et kohaneda. Tulemusega võib suures plaanis rahule jääda. Need kolm punkti oli võimalik koju jätta, aga pead norgu lasta küll kellelgi ei tasu.”

Debütante oli Märjamaa vastu koosseisus üks: meiega ligi kuu aega harjutanud ukrainlane Andrii Lutskevych, kellest sai ühtlasi esimene Poseidoni esindusmeeskonna särki kandnud välismaalane. Tere tulemast!

Uuel nädalal tulevad väljakule ka duubel ja kaks U12 võistkonda. Pealtvaatajaid tribüünile veel kutsuda ei tohi, seega hoidke end meie tegemistega kursis kodulehe ja sotsiaalmeediakanalite vahendusel!

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, Fermid.ee, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad