Juunikuised suvelaagrid Häädemeestel ja Pärnus selleks korraks peetud

13.06-17.06 toimusid üle Eesti EJL ja Rimi jalgpallilaagrid ning ka JK Poseidon oli asjas osaline: nimelt viisime läbi Pärnu ning Häädemeeste suvelaagrid. Kahe laagri peale kogunes lapsi kokku pea 80, keda juhendasid 7 noortetreenerit. Terve nädal kulges meeleolukalt ning tõelist vutipidu pidades.


Laagris osalesid 6.-12. aastased poisid ja tüdrukud, kusjuures varasem kokkupuude jalgpalliga polnud üldse oluline. Igal päeval mängiti erinevaid mänge ning õpiti uusi trikke, petteid ja muud vahvat. Tühja kõhtu kosutati maitsva lõunasöögiga, mille järgnesid juba uued põnevad mängud. Neljapäeval käidi Tallinnas A Le Coq Arenal, kus peeti maha miniturniir teiste laagritega ning kohtuti Eesti koondislastega.

Pärnu laagri peatreener Martin: “Oli väga vahva nädal. Lapsed nautisid jalgpalli, olid tublid ja töökad, ning ka ilmaga vedas meil. Eriti tore oli laagri viimane päev, mil käisime Pärnu rannas rannajalgpalli mängimas. Loodan, et lapsed said laagrist tugeva energialaengu, mille abil juba veelgi rohkem vutti taguda.

Häädemeeste laagri peatreener Joonas: “Klubile oli kahtlemata suur väljakutse korraldada kaks laagrit samaaegselt, aga seda suurem on rõõm, et see edukalt tehtud sai. Mängijad olid väga tublid ning arenesid nädala jooksult jõudsalt. Ka mängud teiste laagritega olid igati edukad. Väga positiivne kogemus, mis kordub juba augustis, kui korraldame samaaegselt laagrid Pärnus ja Kilingi-Nõmmes. Viimasesse on veel võimalik kohti broneerida!”

Soovime omalt poolt tänada kindlasti Eesti Jalgpalli Liitu eesotsas Martti, Teedu ja Raunoga, Häädemeeste Keskkooli eesotsas Raimu Pruuli ning Tõnis Joarannaga, ning kindlasti ka kõiki lapsevanemaid. Eriline tänu kuulub aga loomulikult lastele, kes selle nädala tõelised staarid olid ning laagrid niivõrd ägedaks muutsid. Aitäh teile ja kohtumiseni juba järgmistes laagrites!

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad