Juunikuu tuli vaikselt

Kui mais kippusid nädalavahetused jalgpallist pungil olema, siis esimesel juunikuisel nädalavahetusel toimus meie osalusel vaid kolm matši.

See-eest kogesime kogu emotsioonide spektrit – kirja läksid nii võit, viik kui ka kaotus. Nädalavahetus möödus kõige rõõmsamalt meie U12 võistkonnale, kes alistas võõral väljakul 2:0 Anija JK. U14 I võistkond jäi Viljandis kohaliku Tuleviku vastu 0:2 taha, kuid võitles välja 2:2 viigi ja säilitas tabelis esikoha.

Kaotusega pidi leppima esindusmeeskond – haavatud koosseisust hoolimata tehti väga südikas partii, kuid liigat juhtiva Harju JK Laagri U21 võistkonna paremust tuli tunnistada skooriga 2:4. Skoori tegid vanameistrid: Sven Saar viis meid 12. minutil 1:0 juhtima, Romek Kašulin vormistas 84. minutil lõppseisu.

Ootamatult väravavahikohuseid täitma pidanud kaitsja Karl Kielas: “Esimene poolaeg algas hästi ja suutsime täita treeneri soovi, aga mingil hetkel hakkasime natuke fookust kaotama ja mõtlema asjadele, mis polnud mängus olulised. Teisel poolajal leidsime vaikselt oma mängu uuesti ja tekitasime mõned head võimalused. Aga kaotus on kaotus. Respekt mängijatele, kes olid kohal ja pingutasid. Teeme omad järeldused ja lähme derbile vastu täiega!”

Uuel nädalal näeb esindusmeeskonda taas Pärnus, seekord “võõrsil” – reedel kell 19.00 oleme külalisvõistkond Pärnu Tervise vastu, mäng toimub Rannastaadioni harjutusväljakul. Tule ja toeta omasid!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.