Käärikult toodi ära hõbedased autasud

Eesti meistrivõistlustega paralleelselt toimusid sel nädalavahetusel esimesed mängud Kääriku Cupi raames, kust U12 võistkond tõi ära tubli teise koha.

Võimsat minekut näidati juba alagrupis, kus järjest langesid Pärnu Vaprus (4:1), FC Flora (4:0) ja SK Barra (2:1). Poolfinaalis alistati Vaprus uuesti kindlalt (3:0), kuid finaalis tuli alla vanduda Peipsi Unitedile (1:3).

U12 võistkonna peatreener Martin Kuldmägi: “Poisid on tegelikult olnud terve hooaja vältel karikale väga lähedal ning oleme nii mõnelgi turniiril sellest õige napilt ilma jäänud.

Mängijad näitasid turniiri vältel head suhtumist ning distsipliini nii väljakul kui selle kõrval, mis kõik kulmineerus heade esitustega palliplatsil. Nii mõnigi kohtumine oli väga kõrge kvaliteediga, kus poisid mängisid igati tänapäevast ja romantilist jalgpalli. Paraku ei olnud finaal meie parimate esituste killast, kuid selleks, et finaale võita, tuleb sinnamaale üldse jõuda. Usun, et see võistkond mängib ka edaspidi suuremate turniiride finaalis.”

Tubli esituse tegi Käärikul ka U10 võistkond, kui alagrupis madistati võrdselt Tartu Santosega (3:5 kaotus ja 1:1 viik), seejärel tuli aga veerandfinaalis tunnistada Tartu Merkuuri 1:4 paremust. Turniir lõpetati kahe võiduga Võru Heliose (3:1) ja FC Flora (2:1) üle, tasuks B-finaali võit ja viies koht.

Teistel võistkondadel oli kõvasti madistamist Raplamaa satsidega: U14 võistkond alistas meistrivõistluste raames koduplatsil koguni 6:0 Raplamaa JK, U12 teine võistkond aga tunnistas võõrsil Kohila Püsivuse 1:4 paremust. U9 käis Raplas turniiril, kus kolme toreda madina tulemuseks kaks nappi kaotust ja võit.

Raplamaaga võttis mõõtu ka esindusmeeskond. Koduplatsil võideti avapoolaeg 1:0, jäädi siis 1:2 taha, kuid päästeti 2:2 viik.

Esindusmeeskonna juhendaja Ivar Lepik: “Müts maha poiste ees, et viigi välja võitlesid. Ei olnud lihtne mäng, aga võit oli käega katsuda – paraku kinkisime teist mängu järjest ära rumala penalti ja kaotasime korraks keskendumise. Lõpus näitasime õnneks iseloomu.”

Duubelmeeskond oli taas hädas kindlusega kaitses: Kurtna JK vastu jäädi avapoolajal 0:4 taha ja teisel poolaja 2:1 võit muutis seisu tablool vaid veidi viisakamaks.

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, Fermid.ee, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad