Karekas vs Sarv – kes jäi peale?

JK Poseidoni ja Tre raadio koostöös käisid saatejuhid Karekas ja Sarv oktoobrikuus abiks meie treeneritel. Eksamitööna tuli aga mõlemal ise juhendajaks kehastuda!

Et lapsed on koolivaheajal ja puhkavad, komandeeriti Lauri-Kare Laos ja Meelis Sarv oma viimase ülesande täitmiseks esindusmeeskonna juurde. Soojendusel oli neil võimalik mängijaid skautida, kuid seejärel tuli teha valik, kellega lahingusse minna. Mängiti kolm 15-minutilist minimatši poolel väljakul.

1. video: “Poisid kasvasid suureks

2. video: “Kareka stiilinäide – vali ja konkreetne

3. video: “Sarve stiilinäide – peaga mäng

4. video: “Tähelepanekuid jalgpalliväljakult

5. video: “Sarv vs Lepik – peaga kõksimise duell

Kuula ka hommikuintervjuud Ivariga, kus räägiti muuhulgas treeneri tööst jalgpallis, Eesti jalgpalli hetkeseisust, laste trenniharjumustest ja Poseidoni väljavaadetest.

Aitäh veelkord Karekale ja Sarvele ning teistele Tre raadio inimestele, kellega koostöö laitmatult sujus! Novembrist leiavad mehed endale uue väljakutse ja meie naaseme tavarütmi.

Vastus pealkirjas esitatud küsimusele videost lõplikult ei selgu. Kui esimese matši võitsid Sarve sõdalased 3:2 ja teise Kareka kutid 5:0, siis kolmas lõppes võitlusliku väravateta viigiga. Võitis seega …

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad